Szukaj

Wojciech Cejrowski zwrócił się do polityka Platformy Obywatelskiej: „Ja bym pana chciał przez kratki kiedyś pooglądać, a nie przez telewizor” [wideo]

13-04-2018 16:47
Wojciech Cejrowski o Tusku Fot. Wojciech Cejrowski / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Rozmówcą Michała Rachonia w programie „Minęła 20” był Wojciech Cejrowski. Podróżnik rozmawiał z dziennikarzem o Facebooku oraz Marku Zuckenbergu. W pewnym momencie temat zszedł jednak na polityka Platformy Obywatelskiej Sławomira Neumanna.

Wojciech Cejrowski rozmawiał z Michałem Rachoniem o dokumentach, które rzekomo zgubił Sławomir Neumann, poseł Platformy Obywatelskiej. Chodziło o pisma, których autorką była ówczesna szefowa NSZ. Możliwe, że polityk czerpał korzyści majątkowe z prywatnej kliniki.

Koniecznie przeczytaj: Nadzwyczajna kasta wciąż się nie poddaje. Jutro sędziowie rozpoczną trzydniową wizytę w Brukseli. Będą rozmawiać o legalności zmian w sądownictwie [foto]

Czytaj też: Michał Kamiński nazwał SB-ków „bohaterami”. Internauta nie wytrzymał: „Skąd Pan wie, że ci ludzie nie męczyli Wyklętych, Solidarnościowców?” [wideo]

O sprawie szerzej pisaliśmy tutaj: Poważne problemy przewodniczącego klubu Platformy Obywatelskiej. „Prokuratura Krajowa wystąpiła o uchylenie immunitetu poselskiego”

Zdaniem popularnego podróżnika te dokumenty nie zniknęły przypadkowo. Cejrowski pokusił się nawet o dosadne określenie poprzedniego rządu:

To nie są cuda, tylko mafia – połączenie czynnika gospodarczego z politykami. Na tym mafia polega.

Następnie gość programu zwrócił się do Neumanna w następujących słowach:

Za zgubienie karteczki panie Neumann powinny być krateczki. Ja bym pana chciał przez kratki kiedyś pooglądać, a nie przez telewizor.

Warto przeczytać: Prof. Sławomir Cenckiewicz ujawnił prawdę o działalności komunistycznej gen. Mirosława Hermaszewskiego. „Nie przez przypadek znalazł się we WRON”

Podziel się