Szukaj

Cejrowski: Polska powinna zbudować mur. Zwłaszcza na granicy z jednym państwem [WIDEO]

22-11-2016 16:20
Wojciech Cejrowski, Gdańsk 2011
Podziel się

Wojciech Cejrowski i Andrzej Rudnik rozmawiali w Radiu Koszalin o pomyśle Donalda Trumpa, który zapowiedział, że postawi mur na granicy z Meksykiem. Znany podróżnik tłumaczył, dlaczego takie rozwiązanie jest konieczne. Dodał też, że Polska powinna także postawić swój mur, zwłaszcza na granicy z jednym państwem.

W „Radiowym Przeglądzie Prasy” na antenie Radia Koszalin Wojciech Cejrowski tłumaczył po raz kolejny, jakie zagrożenia wiążą się z napływem nielegalnych imigrantów. Odniósł się także do kwestii muru, jaki obiecał wybudować na granicy z Meksykiem Donald Trump. Podróżnik wskazywał, że w południowej części USA kwestia nieszczelności granicy stanowi bardzo duży problem, dlatego też, tak duże poparcie w czasie wyborów uzyskał tam kandydat Republikanów.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump z mocnym przekazem dla katolików i ważną deklaracją [WIDEO]

Czytaj też: Donald Trump kupuje 2 dzieci – to nagranie stało się hitem! [WIDEO]

Cejrowski zwrócił uwagę na fakt, że przez granicę z Meksykiem przedostają się także imigranci z innych państw m.in. z krajów afrykańskich, gdzie jest Al-Ka’ida. W ten sposób, w wyniku nieszczelnej granicy na południu, zwiększa się zagrożenie terrorystyczne w Stanach Zjednoczonych.

Tematem rozmowy była też kwestia przyjmowania uchodźców w Polsce. Cejrowski stanowczo skrytykował politykę „otwartych drzwi”. Podróżnik podkreślił też, że kryzys związany z imigrantami w Zachodniej Europie jest już tak duży, że Polska jak najszybciej powinna pomyśleć o wybudowaniu muru na swojej granicy i odgrodzić się od Niemiec.

Całość rozmowy na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Ważna decyzja amerykańskiego prezydenta-elekta. Donald Trump wycofuje się z biznesu

Podziel się