Szukaj

Cejrowski o programie wyborczym Biedronia: „Mam nadzieję, że nikt nie zagłosuje na jego partię” [audio]

14-02-2019 22:41
Wojciech Cejrowski Fot. Wojciech Cejrowski / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Wojciech Cejrowski w trakcie audycji emitowanej na antenie Radia Wnet skomentował polityczny program Roberta Biedronia, który zaprezentowano podczas kongresu założycielskiego ugrupowania Wiosna. W swojej wypowiedzi nie szczędził dosadnych słów.

W trakcie rozmowy podróżnik zwrócił uwagę, że Robert Biedroń w przeciwieństwie do innych opozycyjnych liderów zaproponował konkretny program wyborczy, co paradoksalnie może mu przeszkodzić w zdobyciu władzy:

 Biedroń poszedł w konkrety. I to, mam nadzieję, spowoduje, że nikt nie zagłosuje na tę partię. Te konkretny są potworne.

Wojciech Cejrowski bardzo krytycznie ocenił propozycje: wprowadzenia aborcji na żądanie, legalizacji in vitro i związków partnerskich. Ponadto wyraził swój sprzeciw wobec propozycji rozdzielenia Kościoła państwa oraz zniesienia klauzuli sumienia, która jego zdaniem jest „wolnością przyrodzoną człowieka”.

Koniecznie przeczytaj: Takiego wsparcia Robert Biedroń chyba się nie spodziewał. Popiera go… Krzysztof Kononowicz [wideo]

Czytaj też: Wojciech Cejrowski o roszczeniach i atakach środowisk żydowskich: „To wina polskiej dyplomacji” [audio]

Znany podróżnik i przedsiębiorca odniósł się również do pomysłu zamknięcia kopalń w Polsce. Jak zauważył, wprowadzenie w życie tego planu skończyłoby się nie tylko masowymi zwolnieniami pracowników, ale też poważnie zaważyłoby na rozwoju np. firm produkujących sprzęt do poszczególnych kopalni: 

 Czy ktoś policzył na Śląsku ile nas Biedroń będzie kosztował? W milionach ludzi i w milionach dolarów poprzez kolejne upadłe branże.

Warto przeczytać: Zaskakujące zachowanie Moniki Olejnik i Tomasza Lisa. Tak wypunktowali Roberta Biedronia [wideo+foto]

Podziel się