Szukaj

Wojciech Cejrowski o problemie pedofilii. „W poszukiwaniu pedofilów trzeba prześwietlić środowiska homoseksualistów” [foto]

09-10-2018 18:47
Wojciech Cejrowski Fot. Wojciech Cejrowski / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wojciech Cejrowski postanowił włączyć się w toczącą się dyskusję na temat problemu pedofili, która towarzyszy premierze kontrowersyjnego filmu „Kler”. Podróżnik w swoim wpisie w mediach społecznościowych nie tylko pokusił się o wskazanie przyczyn tego zjawiska, ale również wyjaśnił, jak należy mu przeciwdziałać.

Znany podróżnik na samym początku swojego wpisu podkreślił, że polscy katolicy od dawna chcieli prowadzić dyskusję na temat problemu pedofilii, jednak organizacje lewicowe skutecznie blokowały organizowanie spotkań na uczelniach:

Katole bojkotują #Kler bo nie chcą debaty o pedofilii.” Ha, ha, ha. Gdy do Polski przyjeżdżali wykładowcy na debaty w tej sprawie, to im odwoływano wykłady i nie wpuszczano na uczelnie… Katole organizowali debaty, lewactwo blokowało (...) Debata o pedofilii? Proszę bardzo, ale ten post będzie kasowany przez lewactwo kontrolujące Internet. Oni nie lubią faktów.

Koniecznie przeczytaj: Wojciech Cejrowski zainicjował akcję dotyczącą islamizacji Polski. Internauci odpowiadają [foto]

Czytaj też: Wojciech Cejrowski niezwykle ostro o filmie „Kler”. Tak dosadnej wypowiedzi o tej produkcji jeszcze nie było [wideo]

W dalszej części swojej wypowiedzi, opierając się na wynikach badań i statystykach, stwierdził, że zjawisko pedofilii jest ściśle powiązane z homoseksualizmem:

Największe badanie naukowe „skandalu pedofilskiego w kościele amerykańskim” – John Jay Study (uznawane przez prawicę i lewicę, cytowane równie często przez Fox News, co przez CNN) – wykazało, że prawie wszystkie ofiary księży to chłopcy. Najczęściej mieliśmy do czynienia z relacją księdza-zboczeńca (często młodego) z nastolatkiem. Czyli… był to skandal HOMOSEKSUALNY, a nie tylko pedofilski, bo kler rzadko brał się za nieletnie dziewczynki. Ze statystyk policyjnych, sądowych i więziennych wynika, że wśród homoseksualistów jest dużo więcej pedofilów niż wśród reszty ludzi. Wspólnym mianownikiem wysokiego ryzyka pedofilii jest więc nie wykonywany zawód, ale homoseksualizm sprawcy. Kto więc w kategorii „pedofile” jest największym zagrożeniem społecznym? Kler? No nie. Homoseksualiści. A jest ich znacznie więcej w stanie świeckim, niż wśród księży. Tylko, że jedynie ci w sutannach brani są pod lupę.

Wojciech Cejrowski napisał również o tym, jak należy walczyć z tym problemem. Jego zdaniem, należy ściśle skontrolować wszystkie środowiska homoseksualne. Dodał przy tym, że takie działania z pewnością byłyby blokowane przez lewicę:   

Ale tej debaty u nas nigdy nie było. Ile razy próbowano ją zapoczątkować, obrońcy zboczeń reagowali przemocą, nagonką, kneblem i pozywaniem do sądu. Chcą, żebyśmy bezmyślnie powtarzali: „ksiądz-pedofil”, ale jednocześnie „gej jest dobry”..Za (udowodnioną) pedofilię powinna być najwyższa kara. Tak samo dla księdza-pedofila jak i dla nauczyciela-pedofila, polityka-pedofila, czy pedofila z organizacji LGBT. W poszukiwaniu pedofilów trzeba prześwietlić w pierwszej kolejności środowiska homoseksualistów. Ale nie tylko w Kościele Katolickim. Wszystkie. A na to lewica się nie godzi. Ochrona uczuć i reputacji pederastów jest dla nich większym interesem niż ochrona dzieci przed pedofilami.

Warto przeczytać: Wojciech Cejrowski o akcji „Tęczowy Piątek”. „To musi być ścigane jako atak pedofilski” [foto]

Podziel się