Szukaj

Dlaczego warto przywrócić karę śmierci w Europie? Wyjątkowo celny argument Cejrowskiego [WIDEO]

11-04-2017 00:03
Wojciech Cejrowski, Gdańsk 2011
Podziel się

Wojciech Cejrowski jest zdecydowanym zwolennikiem przywrócenia kary śmierci. W związku z falą zamachów, jaka przetoczyła się ostatnio przez Stary Kontynent, podróżnik przedstawił kolejny mocny argument w tej sprawie.

Najpierw Cejrowski skrytykował Zbigniewa Ziobro za zajmowanie się czymś innym niż obszar kompetencji ministra sprawiedliwości, sugerując, że powinien skupić się na zmianach w sądownictwie i kodeksie karnym oraz przywrócić karę śmierci.

Nie wiem czemu on mówi o ustawie dotyczącej mediów, skoro ma się zajmować więzieniami i sądami, wyrokami śmierci, przywróceniem kary śmierci! - stwierdził Cejrowski.

Koniecznie przeczytaj: Cejrowski w dosadny sposób doradza, co należy zrobić z Tuskiem. „Złapać dziada za...” [WIDEO]

Czytaj też: Cejrowski o polskim ambasadorze w Niemczech: „Co taka kur*a robi w PiS-ie?!” [WIDEO]

Informuję państwa, że w krajach w których jest kara śmierci, dżihadyści starają się nie robić ataków – zauważył.

Cejrowski argumentował, że kara śmierci powinna powrócić do polskiego systemu prawnego właśnie ze względu na zagrożenie islamskim terroryzmem.

Oni lubią wylecieć w powietrze, natomiast nie lubią w sposób niegodny zginąć jako pokonani – mówił podróżnik.

Jest niefajnie zginąć na szubienicy. To jest niegodziwa śmierć koraniczna. Oni tego unikają, więc wolą się we Francji wysadzać i Belgii, gdzie kara śmierci nigdy nie grozi – dodał.

Warto przeczytać: Cejrowski wyjaśnia, jak w praktyce wygląda cenzura w Parlamencie Europejskim. „Mają tam taki czerwony guzik...” [WIDEO]

Podziel się