Szukaj

Wojciech Cejrowski o radykalnych muzułmanach w Niemczech. „Służby powinny ich brać za łby i deportować z kraju” [wideo]

31-08-2018 20:05
Cejrowski o radykalnych muzułmanach w Niemczech Fot. TVP Info / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Słynący z dosadnych komentarzy znany polski podróżnik, Wojciech Cejrowski podczas czwartkowego programu „Minęła 20” zabrał głos ws. radykalnych muzułmanów żyjących na terytorium Niemiec. Jego zdaniem, tamtejsze służby powinny natychmiast deportować wszystkich islamistów stanowiących zagrożenie.

Podczas programu Wojciech Cejrowski odniósł się m.in. do ostrzeżeń niemieckich służb, które zwracały uwagę na radykalizm dzieci żyjących w islamskich rodzinach. 

Oni podchodzą do tego w ten sposób, że my tu jesteśmy plemię, a wszystkich innych wolno bić i rozwalać. Uczą dzieci od urodzenia, że jak ktoś nie jest na dywaniku i nie wali czołem w ziemię razem z Tobą, to wolno go pobić, zniszczyć, spalić, ograbić itd.

Koniecznie przeczytaj: Wojciech Cejrowski ostro podsumował środowisko sądownicze: „To komuchy, dzieci komuchów...” [WIDEO]

Czytaj też: Cejrowski zszokowany komentarzami internautów po jego wypowiedzi o Tusku w TVP

Następnie dodał:

Trudno powiedzieć, że dzieci są zradykalizowane, bo one nigdy nie były wychowane inaczej. radykalizacja jest wtedy, kiedy pan był grzeczny i się rebeliantem staje, a tutaj to jest wychowanie od oseska w kierunku podrzynania chrześcijaństwu gardła. 

W trakcie rozmowy znany podróżnik poradził również, co należy robić z stanowiącymi zagrożenie muzułmanami: 

Służby powinny ich brać za łby i deportować z terenu Niemiec jako zagrożenie. Tak jak się zamyka w izolatce chorego na żółtaczkę.

Jego zdaniem, gdyby niemiecka policja zbuntowała się przeciwko decyzjom polityków, to wówczas byliby oni bezradni, ponieważ funkcjonariusze w trosce o bezpieczeństwo swoich bliskich chętniej posłuchają rozkazów komendanta niż władz sprowadzających zagrożenie na swoich obywateli.

Warto przeczytać: Wojciech Cejrowski ostro o aferze reprywatyzacyjnej [WIDEO]

Podziel się