Szukaj

Bydgoszcz: Bulwersujące zdarzenie w tramwaju. Sprawca jest już w rękach policji [wideo]

01-05-2019 21:27
Napaść w tramwaju Fot. Narodowy Lublin / Twitter / Twitter
Podziel się

Polskie media społecznościowe obiegło wstrząsające nagranie zarejestrowanie w tramwaju w Bydgoszczy. Postawny mężczyzna, nie szczędząc wulgaryzmów, okładał pięściami 72-latka. Świadkowie zdarzenia nie pomogli ofierze.

Do zdarzenia doszło w sobotę w tramwaju linii nr 3. Nagranie udostępnione w sieci zaczyna się w momencie sprzeczki, jaka wywiązała się między 45-latkiem a starszym mężczyzną. Po chwili młodszy zaczyna bić 72-latka.

Mało k***a masz, ch**u za*****y? Wy*******aj stąd

- krzyczy napastnik.

Inni pasażerowie nie interweniują. Słychać jedynie głos kobiety, która apeluje do agresora, aby się uspokoił.

Koniecznie przeczytaj: Wrocław: Brutalne pobicie w jednym z klubów nocnych. „Przypominali niemal mafię z lat 90” [wideo]

Czytaj też: Skandaliczna sytuacja w polskiej piłce – piłkarz Wisły oskarża trenera o pobicie. „Jesteś normalny czy debil? Zaraz ci przy...”

Nagranie wywołało wielkie poruszenia w mediach społecznościowych. Trafiło także na policję, która zainteresowała się sprawą i zapowiedziała, że będzie szukać sprawcy. Minister spraw Joachim Brudziński oznaczony przez internautę zapewniał, że policja „namierzy kreaturę”.

Po nagłośnieniu sprawy w mediach sprawca pobicia sam zgłosił się na policję - podaje dorzeczy.pl.

45-latek usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Ma zakaz zbliżania się do ofiary. Prokurator zdecydował również o nałożeniu na niego kary finansowej.

Warto przeczytać: Amerykański Żyd oskarża krakowskich policjantów o pobicie i… nazistowskie gesty. Policja przedstawia inną wersję

Podziel się