Szukaj

Burzliwe posiedzenie komisji sprawiedliwości i praw człowieka. W trakcie obrad padały mocne słowa [wideo]

05-06-2018 18:10
Janusz Sanocki Fot. Janusz Sanocki / Facebook.com
Podziel się

We wtorek odbyło się kolejne posiedzenie sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka. W trakcie prowadzonych obrad były poseł Kukiz'15, a obecnie niezrzeszony parlamentarzysta Janusz Sanocki, w sposób bardzo emocjonalny i gwałtowny zareagował na niekulturalne zachowanie polityka PO, Arkadiusza Myrchy.

W trakcie prowowadzonych obrad poseł Janusz Sanocki kilkukrotnie zwracał uwagę na nieodpowiednie zachowanie przedstawicieli opozycji, którzy nie pozwalali na swoobodne wypowiedzi. Parlamentarzysta dosadnie skrytykował próby przerywania jego przemówienia podejmowane przez Kingę Gajewską i Kamilę Gasiuk-Pihowicz.

Czarę goryczy przelało jednak zachowanie posła PO Arkadiusza Myrchy. Gdy młody parlamentarzysta próbował przerwać wystąpienie posła Janusza Sanockiego, ten niezwykle ostro zareagował na kolejną próbę zakłócenia jego przemówienia: 

Koniecznie przeczytaj: Niezwykle ostre spięcie między Kamilą Gasiuk-Pihowicz i Krystyną Pawłowicz. Podczas posiedzenia komisji nie szczędzono ostrych słów [wideo]

Czytaj też: Kompromitacja posła PO. Jako jednego z Trzech Króli wymienił… Belzebuba [WIDEO]

Nie przerywaj mi gówniarzu, nie przerywaj mi! Nie możesz mi przerywać, jak mówię. Potem będziesz sobie mówił 

Do tej sprawy odniósł się m.in. sam poseł Arkadiusz Myrcha, który w swoich wpisach na Twitterze zapewniał, że jedynie chciał zaprzeczyć nieprawdziwemu stwierdzeniu, które padło z ust przemiawiającego parlamentarzysty.

Cierpliwie słuchałem kilkuminutowej wypowiedzi Pana posła Sanockiego. Na słowa, że KRS nigdy nie przedstawiła swojej oferty zmian działania KRS, nawet nie zdążyłem kulturalnie zwrócić uwagi, że to nieprawda. Poseł Sanocki odpalił z tym „gówniarzem”.

Warto przeczytać: Kontrowersyjna wypowiedź Rzecznika Praw Obywatelskich. Adam Bodnar porównał obecną sytuację w kraju do tej z marca 1968 roku

Podziel się