Szukaj

Burza wokół „Milionerów”. Padły oskarżenia o upolitycznienie i ustawkę. Pytania dotyczyły m.in. Jarosława Kaczyńskiego i Agaty Dudy

10-02-2017 10:48
Pytanie w Milionerach o Agatę Dudę Fot. The Bronx / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Po kilku latach na antenę TVN powrócił bardzo popularny kiedyś teleturniej „Milionerzy”. Wyemitowany w czwartek wieczorem pierwszy odcinek nowej serii wywołał sporo emocji, okazuje się jednak, że głównie w kontekście wątków politycznych.

Pierwszą wybraną do gry uczestniczką teleturnieju była pani Klaudia, której występ był szeroko komentowany, głównie ze względu na jedno pytanie, dotyczące tego, „co późno w nocy lubi oglądać Jarosław Kaczyński”. Wśród możliwych odpowiedzi pojawiło się: NHL, monster truck, wrestling i oczywiście rodeo.

Pani Klaudia powiedziała, że nie jest fanką Jarosława Kaczyńskiego i poprosiła o pomoc publiczność, która trafnie wskazała na rodeo.

Koniecznie przeczytaj: Jarosław Kaczyński oglądał „Ucho prezesa”. Miał tylko jedno zastrzeżenie [WIDEO]

Czytaj też: Jarosław Kaczyński krytykuje Tuska w wywiadzie dla TVP [WIDEO]

Co ciekawe, wcześniej padło pytanie o tablice rejestracyjne w Toruniu, a w jednej z możliwych odpowiedzi pojawiło się nawiązanie do o. Tadeusza Rydzyka.

W dalszej części programu także nie brakowało aluzji politycznych. Pytanie, które usłyszała kolejna z uczestniczek dotyczyło bowiem Agaty Dudy i tego, w jakim języku zwraca się do swoich uczniów.

Po emisji tego odcinka „Milionerów” zawrzało w sieci. Wśród internautów pojawiły się głosy o upolitycznienie, a nawet o to, że pierwsza z uczestniczek programu była podstawioną osobą, która miała za zadanie głośno podkreślić swoją niechęć do Jarosława Kaczyńskiego.

Warto przeczytać: Jarosław Kaczyński ocenia „Ucho Prezesa”. Przy okazji „zdradza sekrety” swoich kotów [WIDEO]

Podziel się