Szukaj

Bulwersujące komentarze po śmierci Jolanty Szczypińskiej. Zamieścili je przeciwnicy PiS [foto]

08-12-2018 22:51
Jolanta Szczypińska
Podziel się

Dzisiaj media obiegła wiadomość o śmierci posłanki Prawa i Sprawiedliwości Jolanty Szczypińskiej. Większość osób składa wyrazy ubolewania rodzinie, znalazły się jednak osoby, które nie potrafiły uszanować tej tragicznej chwili.

Bliscy Jolanty Szczypińskiej i ci, którzy ją dobrze znali podkreślają, że była to osoba ciepła i o wielkim sercu. Angażowała się w pomoc innym, mimo iż sama nie miała w życiu łatwo i wiele wycierpiała.

Niestety, w przypadku grupy zwolenników opozycji znalazły się osoby, który wykorzystały śmierć posłanki do pełnych nienawiści komentarzy. Większość jest tak oburzająca, że trudno je nawet zacytować.

Poniżej kilka screenów. Komentarze zamieścili członkowie facebookowej grupy „Jestem gorszego sortu”.

Koniecznie przeczytaj: Nie żyje Andrzej Gmitruk - słynny trener, który szkolił Gołotę Adamka, Szpilkę. Niejasne okoliczności śmierci [wideo]

Czytaj też: To już koniec Nowoczesnej? Siedmioro posłów przeszło do klubu PO-KO. Internet bez litości [foto]

Jolanta Szczypińska zmarła w wieki 61 lat. W listopadzie trafiła do szpitala w wyniku powikłań po przebytym zabiegu. Wcześniej przez wiele lat walczyła z chorobą nowotworową. W 2013 r. w ramach solidarności z pacjentami czekającymi na leczenie zrezygnowała z terapii onkologicznej.

Przez lata pracowała jako pielęgniarka, w latach 80 była jedną z współzałożycielek NSZZ „Solidarność” Służby Zdrowia w Wojewódzkim Szpitalu w Słupsku. Od 2004 r. była posłanką na Sejm RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Warto przeczytać: Maja Ostaszewska włączyła się w walkę o prawa karpi. Bezlitosne komentarze internautów

Podziel się