Szukaj

Policja poszukuje tego człowieka. Brutalnie pobił kobietę w Katowicach [WIDEO]

23-08-2017 19:32
Podejrzany o dokonanie brutalnego napadu w Katowicach Fot. Agnieszka Kucjas / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W internecie opublikowano nagranie z wizerunkiem mężczyzny, który podejrzany jest o dokonanie brutalnego napadu w Katowicach. Sprawca dotkliwie pobił kobietę, która w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala.

Napad miał miejsce w sobotę 12 sierpnia między godziną 5:20 a 7:10 w okolicach ulic 1 Maja oraz Dudy-Gracza w Katowicach. Napastnik najpierw śledził swoją ofiarę, a później wciągnął ją w zarośla. Zaatakowana kobieta została dotkliwie pobita, a potem okradziona (sprawca zabrał jej telefon i dokumenty). Znajdującą się w stanie ciężkim ofiarę napadu znalazł przypadkowy przechodzień, który wezwał pogotowie ratunkowe.

Koniecznie przeczytaj: Patologia. 13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę w Głogowie. Nagranie opublikowała policja [WIDEO]

Czytaj też: Tak muzułmanie „dbają” o swoje kobiety. Skandaliczne nagranie pokazuje ich przedmiotowe traktowanie [WIDEO]

Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy byli świadkami napadu lub mają jakiekolwiek informacje o podejrzanym z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 20 00 w godz. od 8.00 do 15.00 lub 32 200 2555 i 997 przez całą dobę.

Warto przeczytać: Polka zgwałcona w Rimini pomaga włoskiej policji: „Wiem, kto to zrobił”. Śledczy zawęzili krąg podejrzanych

Podziel się