Szukaj

Warszawa: Imigrant z Gruzji brutalnie zaatakował 46-latkę. Bił i kopał swoją ofiarę po całym ciele

08-11-2018 18:23
Gruzin napadł kobietę w Warszawie Fot. Policja Śródmieście / policja.waw.pl / screen
Podziel się

Jak poinformowała stołeczna policja, 27-letni Gruzin brutalnie zaatakował 46-letnią kobietę, która szła ulicą Ordynacką w Śródmieściu. Mężczyzna najpierw przewrócił swoją ofiarę na chodnik, a potem bił i kopał po całym ciele. Dzięki przechodniom napastnik szybko został zatrzymany i przewieziony do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Z relacji mediów wynika, że napad miał charakter rabunkowy. Młody mężczyzna zupełnie zaskoczył swoją ofiarę, ale nie zdołał jej wyrwać torebki. W wyniku szarpaniny przewrócił kobietę na chodnik i zaczął ją bić.

Rzecznik prasowy stołecznej policji, Robert Szumiata powiedział, iż to dzięki odpowiedniej reakcji świadków udało się szybko złapać agresora:

Mężczyzna nie rezygnując ze swoich zamiarów zaczął ją bić i kopać po całym ciele. Przez chwilę ciągnął ja za pasek torebki. Na krzyki i wołanie o pomoc zareagowali świadkowie zdarzenia.27-latek usłyszał w prokuraturze zarzut usiłowania rozboju, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Koniecznie przeczytaj: Czy zwykli obywatele powinni mieć łatwiejszy dostęp do broni? Zobacz, jak zakończył się napad w sklepie [WIDEO]

Czytaj też: Hit! Ten nieudany napad przejdzie do historii. Tak absurdalnego zakończenia nie wymyśliłby nawet najlepszy komik [WIDEO]

Jak informuje portal se.pl, mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do winy.

Warto przeczytać: Imigrant z Iraku uzbrojony w maczetę napadł na bank tuż przy granicy z Polską! [WIDEO]

Podziel się