Szukaj

Brutalnie pobicie w Płońsku. Policja do pokonania miała 400 metrów. Przyjechała po... 30 minutach! [WIDEO]

19-03-2017 18:50
Brutalnie pobicie w Płońsku Fot. Mck Płońsk / Facebook
Podziel się

W Płońsku w piątek doszło do brutalnego pobicia na ulicy. Choć od razu powiadomiono policję, to stróże prawa przejechali na miejsce zdarzenia dopiero po upływie pół godziny. Co ciekawe, posterunek policji znajdował się w odległości zaledwie 400 metrów.

W piątkowy wieczór, 17 marca między 21 a 22, na ulicy Karulaka obok Bajki, liceum i MCK nasze kamery monitoringu utrwaliły taką sytuację... Świadków brutalnego pobicia było wielu. Młodzież, w tym także nastolatki w wieku gimnazjalnym bawili się w dniu świętego Patryka naprawdę ostro, co widać także na niepublikowanych fragmentach filmu. Zdecydowaliśmy się upublicznić najbardziej brutalny fragment filmu z monitoringu, dedykując go rodzicom dzieci, które uczestniczyły w tej imprezie i mogły mimochodem znaleźć się na miejscu skopanego chłopaka. Pracownicy MCK w momencie zajścia - widząc obraz z kamery monitoringu od strony ulicy Karulaka - wezwali policję, ale patrol przyjechał i odjechał ok. 30 minut po zdarzeniu - czytamy na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.

Koniecznie przeczytaj: Nieudana interwencja francuskich służb. Przegrali z agresywnymi imigrantami [WIDEO]

Czytaj też: Francuska policja walczy z imigrantami, uciekając na wstecznym [WIDEO]

Na Facebooku MCK zamieszczono nagranie z monitoringu. Według internautów poszkodowany to uczeń w wieku gimnazjalnym.

Według informacji podanych przez MCK policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia po ich zgłoszeniu, po chwili odjechała. Interwencja funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku jest naprawdę zastanawiająca, zwłaszcza, że pokonanie 400 metrów, dzielących miejsce zdarzenia od posterunku, zajęło im aż 30 minut.

Rzeczniczka policji w Płońsku twierdzi jednak, że nie było zgłoszenia o pobiciu.

Warto przeczytać: Polski kierowca brutalnie zamordowany w Irlandii [FOTO]

Podziel się