Szukaj

Drastyczne nagranie z pobicia 26-letniego kibica Górnika Zabrze. Dariusz został skatowany na śmierć [+18 WIDEO]

12-11-2017 17:44
Pobicie kibica Górnika Zabrze Fot. BosiU / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Portal ESKA Śląsk Info dotarł do szokującego nagrania pochodzącego z miejskiego monitoringu. Zarejestrowano na nim brutalne pobicie Dariusza P., kibica Górnika Zabrze. Niestety mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w Rudzie Śląskiej. To właśnie tam 26-letni fan Górnika Zabrze został zaatakowany przez grupę napastników. Niedługo potem został przewieziony do szpitala, gdzie przez kilka dni lekarze walczyli o jego życie.   

Napastnicy zaatakowali wówczas jeszcze dwóch nastolatków. Poszkodowani nie odnieśli jednak poważnych obrażeń i nie wymagali hospitalizacji.

Jak wstępnie ustaliła policja, sprawcami ataków są pseudokibice Ruch Chorzów. Obecnie trwają czynności śledcze służące ustaleniu tożsamości sprawców.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie z monitoringu w Arabii Saudyjskiej. Morderca pedofil udający kobietę podstępem zwabia dziecko [WIDEO]

Czytaj też: Ostra bijatyka w centrum Katowic nagrana przez kamery miejskiego monitoringu [WIDEO]

Na opublikowanym nagraniu widzimy jak Darisusz P. próbuje uciekać przed goniącą go grupą zamaskowanych chuliganów, którzy w pewnym momencie go doganiają, a następnie zaczynają kopać i uderzać pałkami. Mężczyzna przez chwilkę próbuje bronić się przed ciosami, jednak nie ma szans ze względu na znaczną przewagę napastników. Oprawcy odstąpili od bicia dopiero wówczas, gdy ofiara nie dawała już żadnych oznak życia. 

Poniżej zamieszczamy nagranie z monitoringu: 

Warto przeczytać: Wstrząsające nagranie ze stacji benzynowej w USA. Porwana kobieta ucieka z bagażnika samochodu [WIDEO]

Podziel się