Szukaj

Bolesławiec: Mężczyzna zamordował partnerkę i dziecko. Później zaatakował policjantów [wideo]

22-02-2019 16:22
Policja, radiowóz Fot. Stiopa / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Jak podaje se.pl, w nocy z czwartku na piątek przy ulicy Klińskiego w Bolesławcu rozegrały się niezwykle dramatyczne sceny. Według nieoficjalnych i wstępnych ustaleń mężczyzna brutalnie zamordował swoją partnerkę i dziecko. Co więcej, 3,5-letniego chłopca wyrzucił z mieszkania przez balkon. Pomimo usilnych działań służby medyczne nie były w stanie uratować ofiar. Nożownik został postrzelony w trakcie interwencji policji. Obecnie przebywa w szpitalu.

Jak informuje rmf24.pl, 32-letnia kobieta z ranami kłutymi została znaleziona na klatce schodowej przez sąsiadów, którzy natychmiast wezwali pomoc. Gdy służby ratunkowe dotarły na wskazane miejsce, znalazły pod blokiem ciężko rannego chłopca. Według wstępnych ustaleń 3,5-letnie dziecko otrzymało wiele ciosów nożem, a nastąpienie zostało wyrzucone z mieszkania przez balkon.

Kiedy ratownicy medyczni reanimowali poszkodowaną kobietę, z mieszkania wybiegł agresywny mężczyzna, który nożem zaatakował jednego z policjantów. W tym momencie funkcjonariusze otworzyli ogień w jego kierunku. Napastnik został postrzelony w brzuch. Agresor obecnie przebywa w szpitalu. Niewykluczone, że znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Koniecznie przeczytaj: Szkocja: Ciało Polaka znalezione w spalonym aucie. Możliwe morderstwo. „Rodzina w Polsce jest zdruzgotana”

Czytaj też: Strzelno: Zuchwała kradzież w sklepie. Tak dziecko wykorzystało nieuwagę ekspedientki [wideo]

Warto przeczytać: Kędzierzyn-Koźle: Atak na nieletnią dziewczynę. Policja szuka tego mężczyzny [wideo]

Podziel się