Szukaj

Brutalna bójka w Krynicy Morskiej. W trakcie niej ucierpiała kobieta. Do sieci trafiło nagranie [wideo]

17-08-2018 17:09
Bójka w Krynicy Morskiej Fot. Wataha NDN / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal TVP Info, w miniony weekend w Krynicy Morskiej doszło do dramatycznych wydarzeń. Do jednego z lokali wtargnęła grupa mężczyzn, która wszczęła awanturę. W trakcie tych przepychanek, została uderzona kelnerka. Cios był na tyle silny, że kobieta upadła na ziemię i straciła przytomność. Została przewieziona do szpitala z obrażeniami głowy.

Z relacji mediów wynika, że do jednej z restauracji w Krynicy Morskiej niespodziewanie wtargnęło sześciu odurzonych mężczyzn, którzy wszczęli awanturę. Jak widać na nagraniu, agresorzy krzyczeli i rzucali do siebie drewnianymi meblami.

Klienci, którzy byli przerażeni całą sytuacją, uciekli z ogródka. Nieco inaczej zachowała się jedna z kelnerek. Kobieta próbowała wyprosić awanturujących się mężczyzn. Niestety podczas próby opanowania sytuacji została uderzona w głowę, w wyniku czego straciła przytomność.

Koniecznie przeczytaj: Bójka pięciu kobiet w burkach. W czasie walki jedna z nich... upuściła dziecko! [wideo]

Czytaj też: Londyn: To nagranie mrozi krew w żyłach. Na jednej z tamtejszych ulic zaatakował... pyton [wideo]

Funkcjonariusze policji, którzy przybyli na miejsce, udzielili poszkodowanej pomocy i przekazali ją w ręce ratowników. Kobieta z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala.

W rozmowie z Wirtualną Polską, sierż. sztab. Joanna Słowik z KPP w Nowym Dworze Gdańskim potwierdziła, że policja wciąż gromadzi dowody w tej sprawie:

Jesteśmy w trakcie zbierania wszystkich informacji. Po analizie zebranych materiałów zostaną im przedstawione zarzuty. Osoba, która uderzyła kobietę, najprawdopodobniej usłyszy zarzut uszkodzenia ciała powyżej siedmiu dni, za co grozi do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Warto przeczytać: Kilkanaście milionów wyświetleń. Matka 12-latki złapała pedofila i opublikowała nagranie w sieci [wideo]

Podziel się