Szukaj

Jelenia Góra: Brutalna bójka nastolatek. Szokujące ustalenia w tej sprawie [wideo]

13-02-2019 15:18
Radiowóz, policja Fot. Damianwiszowaty12 / wikimedia.org / CC BY 3.0
Podziel się

Jak poinformował „Fakt”, dwie nastolatki z Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze wzięły udział w brutalnej bójce. Dziewczyny biły się na oczach kilkudziesięciu osób w zamian za pieniądze. Sprawę wciąż bada policja.

Z ustaleń „Faktu” wynika, że nastolatki umówiły się na pojedynek przez internet. Okazuje się, że dziewczyny postanowiły wziąć udział w ustawce w zamian za pięniądze pochodzące z zakładów. Ich walce przyglądało się kilkadziesiąt osób z różnych szkół.

Bójka trwała około 2 minuty. W jej wyniku jedna z dziewczyn doznała  obrażeń, który wymagały trzydniowej hospitalizacji. To właśnie dzięki temu informacja o ustawce wyszła jaw. Co więcej, jeden z obserwujących walkę nagrał ją i opublikował w internecie.

Koniecznie przeczytaj: Policjanci dotarli do nastolatki napadniętej przez Rafalalę – z zeznań dziewczynki wynika, że po zakończeniu nagrania transseksualista potraktował ją jeszcze gorzej

Czytaj też: Krwawa bójka na noże i maczety w brytyjskim Birmingham - w biały dzień, na ruchliwej ulicy. Jedna rzecz niezwykle wymowna [wideo]

Z kolei policja wstępnie ustaliła, że początkowo to miała być „zabawa”, jednak z nieznanych przyczyn przerodziła się w brutalną bójkę.

Jak przekazała Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze, prowadzone jest postępowanie w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej 14-latki. Dziewczyna, która ją pobiła, została przesłuchana:

Postępowanie prowadzone jest w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej 14-latki. Sąd rodzinny dzisiaj rano przesłuchał Nadię, czyli bardziej agresywną z dziewczynek, w obecności jej matki.

Nagranie można zobaczyć tutaj: TUTAJ

Warto przeczytać: USA: Autonomiczny samochód Ubera potrącił śmiertelnie pieszą na drodze. Policja opublikowała dramatyczne nagranie z wypadku [wideo]

Podziel się