Szukaj

Krzysztof Bosak gościem TVN. Narodowca próbowała „zagiąć” Dorota Wellman. Wtedy padła bezcenna riposta [wideo]

11-06-2018 11:27
Krzysztof Bosak, Dzień Dobry TVN, Dorota Wellman, Fot. Punkt Widzenia / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak był gościem śniadaniowego programu „Dzień Dobry TVN”. Dyskutowano m.in. o tym, czy można dać dziecku klapsa. Współprowadząca program Dorota Wellman nie zgadzała się w tej kwestii z zaproszonym do studia gościem i próbowała za wszelką cenę udowodnić swoje racje. Nie wyszło jej jednak to najlepiej.

Krzysztof Bosak w trakcie dyskusji przekonywał, że sporadyczne danie klapsa dziecku jest czymś normalnym i nie powinno być nazywanie biciem. Zupełnie inne zdanie miała Dorota Wellman, czego nie próbowała nawet ukrywać.

Gdybym ja teraz Panie Krzysztofie, przyłożyła Panu nieźle w pośladek, albo dała Panu w twarz, bo to też jest rodzaj klapsa, to jest to bicie czy nie?

- zapytała w pewnym momencie dziennikarka.

Koniecznie przeczytaj: Dorota Wellman oburzona słowami stylisty, który opowiadał w TVN o modzie dla puszystych: „Wielkość wzorów powinna być dopasowana do gabarytów obiektu”

Czytaj też: Miażdżący wynik ankiety o uchodźcach w Dzień Dobry TVN [WIDEO]

Była to raczej ekstrawagancja ze strony pani redaktor, bo nie jesteśmy w relacji rodzicielskiej

- odpowiedział Krzysztof Bosak.

Ale byłoby to bicie czy nie?

- nie poddawała się Wellman.

Wtedy padła mistrzowska odpowiedź.

Gdyby byłby Pani moją mamą, to nie. Gdyby była Pani obcą osobą, to uważam takie zachowanie z Pani strony za dziwaczne i wtedy należałoby się zastanowić, czy miało ono kontekst erotyczny czy jakiejś agresji

- odparł Bosak.

Wszyscy w studio wybuchli śmiechem. Tylko Wellman wyraźne zakłopotana próbowała się się jakoś bronić, tłumacząc, że „jest starą kobietą, a Bosak mógłby być jej synem”.

W innym fragmencie programu było już mniej zabawnie. Zaproszona do studia psycholożka próbowała zmanipulować słowa Krzysztofa Bosaka, wmawiając, że jest zwolennikiem stosowana przemocy wobec dzieci.

Warto przeczytać: Dorota Wellman opowiada swoją historię związaną z molestowaniem: ,,Złapałam go za jaja i ściskałam tak długo, aż…"

Podziel się