Szukaj

Borusewicz dostał niewygodne pytanie. Chciał uciec i trzasnąć drzwiami, ale… drzwi okazały się zamknięte [WIDEO]

01-06-2017 03:41
Bogdan Borusewicz, PO Fot. Sławomir Kaczorek / wikipedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Senator Bogdan Borusewicz został kolejną „ofiarą” młodego reportera TVP. Tym razem politykowi Platformy Obywatelskiej nie udało się uciec i trzasnąć drzwiami, bo drzwi, jak na złość, tym razem okazały się być zamknięte.

W ostatnich dniach wiele mówi się o konflikcie polityków PO i młodych reporterów TVP. Ci pierwsi, kiedy zaczęli dostawać od dziennikarzy telewizji publicznej kolejne niewygodne pytania, początkowo próbowali tylko unikać odpowiedzi i uciekać reporterom. Później strategia się zmieniła i zaczęły się oskarżenia wobec dziennikarzy o „przynależność do PiS”. Najbardziej ostrą reakcją „wsławił” się Sławomir Neumann, który nazwał reportera TVP „gówniarzem”, a później trzasnął mu drzwiami przed nosem.

Koniecznie przeczytaj: Cejrowski zszokowany komentarzami internautów po jego wypowiedzi o Tusku w TVP

Czytaj też: „190:0” w TVP po wyborze Polski na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ

Zresztą nie tylko on, w podobny sposób zachowywali się Jan Grabiec i Rafał Grupiński. Więcej tutaj: Nowa taktyka posłów PO w walce z dziennikarzem TVP [WIDEO].

Taką samą taktykę wyraźnie próbował zastosować były Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz, który otrzymał od reportera pytanie związane z przeprowadzaniem sekcji zwłok po katastrofie smoleńskiej. Polityk PO zarzucił dziennikarzowi zadawanie pytań „z tezą” i „uczestnictwo w kłamstwie smoleńskim”, po czym próbował szybko się oddalić. Senator usiłować otworzyć pierwsze napotkane drzwi i zapewne, idąc śladami Nitrasa, chciał je zatrzasnąć przed reporterem TVP. Na jego nieszczęście, te drzwi akurat były zamknięte. Mina polityka PO wyraźnie pokazuje, jak bardzo Borusewicz zawiódł się.

Warto przeczytać: TVP dotarło do nagrania tuż po upadku Magdaleny Żuk [WIDEO]

Podziel się