Szukaj

Te słowa dziennikarza TVP wyprowadziły Zbigniewa Bońska z równowagi. „Nie przyjdę do TVP Info przez rok”

07-06-2018 08:38
Zbigniew Boniek Fot. Sportowy24 / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Zbigniew Boniek jest aktywnym użytkownikiem Twittera. Prezes PZPN często bierze udział w dyskusjach, do których dochodzi na portalu społecznościowym. Słowa dziennikarza TVP wyprowadziły go jednak z równowagi.

Samuel Pereira, szef portalu TVP Info skomentował na Twitterze reklamę piwa, której twarzą jest Zbigniew Boniek. Zdaniem dziennikarza prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie powinien reklamować alkoholu.

Na zaczepkę odpowiedział sam Boniek, któremu najwyraźniej komentarz Pereiry bardzo się nie spodobał:

Koniecznie przeczytaj: Zbigniew Boniek wybrany na kolejną kadencję prezesa PZPN

Czytaj też: Ostro skrytykowali prezesa PZPN, bo zaczął wypowiadać się o polityce. Boniek się wkurzył i im odpowiedział

....małe piwo lub lampka wina do kolacji to lek na długowieczność. Ps. Ma pan rację ,w związku z tym jako pokuta nie pójdę do TVP Info przez okres jednego roku, ukłony.

Komuś nie spodobało się, że reklamuję piwo? Foch! Czy to poważne Panie Prezesie? Liczę na ostudzenie emocji i chętnie przy najbliższej okazji porozmawiam o wątpliwościach, jakie mają ludzie z reklamą piwa z prezesem PZPN w roli głównej. Chyba że na portal też Pan obrażony? Ukłony

– odpowiedział Pereira.

Na dziennikarza TVP spadła fala krytyki, więc po jakimś czasie na jego profilu pojawił się kolejny tweet:

Nawet wpis o reklamowaniu piwa przez prezesa PZPN dla niektórych jest pretekstem do hejtu.

Nie, to nie jest dyskusja o tym, czy piwo jest ok, czy nie, tylko czy ludzie reprezentujący instytucje sportowe poczuwają się do promocji zdrowego trybu życia. Chyba że chodzi tylko o kasę.

Warto przeczytać: Zbigniew Boniek wywołał prawdziwą burzę. Internauci są zszokowali jego komentarzem ws. odznaczenia ratowników z Nanga Parbat [FOTO]

Podziel się