Szukaj

Nie uwierzycie, jaki przydomek ma Petru. Śmieje się z niego cały Sejm [WIDEO]

14-01-2017 19:17
Ryszard Petru - TVP wiesz więcej Fot. TVP Info / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Nie cichną echa głośnego wyjazdu lidera Nowoczesnej z posłanką Schmidt do Portugalii. Okazuje się, że nie tylko internauci śmieją się z Ryszarda Petru. W Sejmie polityk zyskał specjalny przydomek, z którego raczej nie jest zadowolony.

Wizerunek Nowoczesnej i oczywiście jej lidera mocno ucierpiał po sylwestrowym wypadzie Ryszarda Petru i Joanny Schmidt do Portugalii. Mimo iż, oficjalnie członkowie partii stają w obronie swojego szefa, to coraz więcej posłów Nowoczesnej zastanawia się nad odejściem – donosi fakt.pl. Cześć partii miała domagać się na czwartkowym posiedzeniu klubu odwołania Schmidt z funkcji wiceprezesa ugrupowania.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru oburzony na dziennikarkę: „To pytanie nie było sympatyczne” [WIDEO]

Czytaj też: Oświadczenie Ryszarda Petru z Sejmu. „Dramatyzm” sytuacji popsuł jeden element [WIDEO]

„Fakt” cytuje także wypowiedź jednej z posłanek Nowoczesnej, która zdradza, jak Ryszard Petru nazywany jest w sejmowych kuluarach:

Obawiam się, że Ryszard kroczy śladem Palikota. Na razie śmieją się w Sejmie, nazywając go Boney M., ale za chwilę może być o wiele gorzej.

Dlaczego Boney M.? To nawiązanie do znanego niemieckiego zespołu niemieckiego, którego lider zawsze otoczony był wianuszkiem adorujących go kobiet.

Internauci już wykorzystali wiadomość o pseudonimie Petru.

Petru - Boney M.

Warto przeczytać: Petru… doktorem? Po zaskakującym oświadczeniu posła Nowoczesnej Internet oszalał [WIDEO + MEMY]

Podziel się