Szukaj

Mazowieckie: Brutalna bójka nastolatek pod szkodą. Bulwersujące zachowanie świadków [+18 wideo]

12-12-2018 18:46
Bójka nastolatek pod szkołą w Ostrowi Mazowieckiej warszawawpigulce.pl / screen
Podziel się

Portal warszawawpigulce.pl opublikował film przedstawiający brutalną bójkę nastolatek pod szkołą. Czytelnik, który przekazał nagranie poinformował, że pobita dziewczyna jest w ciąży.

Zdarzenie miało miejsce pod jedną ze szkół średnich w Ostrowi Mazowieckiej. Między dwójką uczennic najpierw doszło do utarczki słownej. Kiedy jedna z nich po chwili postanowiła się oddalić, wywiązała się bójka. Nastolatka ubrana w dres okazała się silniejsza. Po kilkukrotnym uderzeniu w brzuch ofiara zaczęła zwijać się z bólu.

Wszystkiemu przyglądali się inni uczniowie, który nie przerwali walki. Co więcej, sądząc po śmiechu dobiegającym zza kadru, wyraźnie mieli ubaw z całej sytuacji.

Koniecznie przeczytaj: UK: Imigrant zastrzelił z kuszy swoją byłą partnerkę. Kobieta była w ciąży. Lekarze zdołali uratować dziecko

Czytaj też: Wstrząsające okoliczności śmierci nastolatek w escape roomie. Jedna z dziewczyn zdążyła zadzwonić do ojca

Jeszcze bardziej przerażający jest fakt, że pobita dziewczyna prawdopodobnie jest w ciąży. Takie informacje przekazała osoba, która udostępniła film.

Sprawa została zgłoszona na policję.

W dniu 7 grudnia 2018r. po godz. 12:00 Dyżurny KPP w Ostrowi Mazowieckiej otrzymał zgłoszenie od dyrektora jednej z ostrowskich szkół średnich o szarpaninie pomiędzy dwoma uczennicami

- poinformował sierż. szt. Marzena Laczkowska, Oficer Prasowy KPP Ostrów Mazowiecka w przesłanej dziennikarzom informacji.

Wkrótce zdarzeniem ma zająć się sąd dla nieletnich.

Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy 16-latką i 17-latką doszło do sprzeczki słownej, a następnie szarpaniny. Policjanci proponowali nastolatkom wezwanie Karetki Pogotowia, jednak z uwagi na lekkie obrażenia opatrzone przez szkolną pielęgniarkę, dziewczyny odmówiły. Czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi Zespół Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, po wykonaniu wszystkich czynności sprawa zostanie przekazana do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.

Z uwagi na toczące się postępowanie oraz delikatny charakter sprawy dziennikarze nie dopytywali o szczegóły i czy rzeczywiście nastolatka jest w ciąży.

Nagranie poniżej:

Można je obejrzeć także tutaj.

Warto przeczytać: Ukraina: 15-latek chciał przetestować swój spadochron. Na oczach rodziny skoczył z 14-piętrowego bloku [wideo]

Podziel się