Szukaj

Ten film to hit internetu. Niecodzienna bójka na warszawskiej Pradze z udziałem obcokrajowców [wideo]

23-06-2019 10:59
bójka na warszawskiej Pradze Fot. Rafał Ot-Frąckiewicz / Twitter / Twitter
Podziel się

Publicysta Rafał Ot-Frąckiewicz opublikował nagranie z warszawskiej Pragi, na którym widać starcie grupki pijanych mężczyzn z obcokrajowcem. Film szybko zrobił furorę w sieci.

Czterech białych mężczyzn, prawdopodobnie Polaków, wdało się w utarczkę słowną z obcokrajowcem o śniadej karnacji (według sugestii internautów i niektórych mediów mogł być to Czeczen). Sporna sytuacja została rozstrzygnięta błyskawicznie.

Obcokrajowiec bez najmniejszych problemów powalił na ziemię dwóch pijanych mężczyzn, którzy do niego podeszli. Wkrótce dołączyli do niego koledzy – jeden z nich odciągnął go z miejsca zdarzenia, a drugi wykorzystał sytuację i pod pozorem pomocy poszkodowanym... okradł ich.

Koniecznie przeczytaj: Warszawa: 13-latka zgwałcona na Pradze-Północ: „Leżała przy nasypie kolejowym. Miała drgawki i wymiotowała”

Czytaj też: Liam Nesson w spocie o Bitwie Warszawskiej: „Pierwsze wielkie zwycięstwo wolnego świata nad komunizmem” [wideo]

Warszawska Praga. Rekonstrukcja historyczna:

Polska husaria napotyka otomańską nawałę, która bierze ja z zaskoczenia. Lokalne chłopstwo klasycznie oczyszcza teren z fantów bezczeszcząc miejsce narodowej tragedii.

Części i chałwa bohaterom

- podsumował ironicznie Ot-Frąckiewicz.

Nagranie spotkało się z dużym zainteresowaniem internautów, którzy szeroko komentowali film.

Warto przeczytać: Czeczeni mieszkający w Polsce w czasie ramadanu znaleźli na balkonie świński łeb

Podziel się