Szukaj

Ostra bijatyka w centrum Katowic nagrana przez kamery miejskiego monitoringu [WIDEO]

05-11-2017 18:10
Bijatyka w centrum Katowic Fot. Straż Miejska w Katowicach / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Uliczne walki miały miejsce na ul. św. Jana w Katowicach. Bijatyka, która przypominała zawody MMA została przerwana przez funkcjonariuszy straży miejskiej.

Do zdarzenia doszło 28 października w nocy w centrum Katowic. Młodzi mężczyźni kopali się, okładali pięściami i zadawali ciosy rodem z gry „Mortal Kobat”. Bójkę wychwycili operatorzy miejskiego monitoringu. Na miejsce została wezwana straż miejska.

Funkcjonariuszom z patrolu interwencyjnego udało przerwać się bójkę i rozdzielić agresywnych mężczyzn. Jak podaje katowicka policja, w zdarzeniu brali udział mieszkańcy Chorzowa i Bielska-Białej.

Koniecznie przeczytaj: W centrum Berlina powstanie pomnik upamiętniający Polaków zamordowanych podczas II wojny światowej?

Czytaj też: Imigranci utonęli, bo... odrzucili pomoc Libijczyków. Ryzykowali życie, chcąc dostać się na niemiecki statek [WIDEO]

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Regularna bitwa w centrum Brukseli. Imigranci demolowali sklepy, atakowali policjantów, a nawet.. reporterów. Użyto helikoptera i armatek wodnych [WIDEO]

Podziel się