Szukaj

Robert Biedroń do dziennikarki: „Cierpliwie czekałem, tak jak pani lubi - na kolanach...” [WIDEO]

28-02-2017 19:26
Robert Biedroń w Sejmie Fot. Robert Biedroń / wikimedia.org / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Prezydent Słupska mimo przejścia do polityki lokalnej, wyraźnie dąży do tego, aby było o nim głośno. Tym razem Robert Biedroń pewien „rozgłos” w mediach zapewnił sobie wyjątkowo nieeleganckim zachowaniem wobec jednej z dziennikarek lokalnej stacji.

Robert Biedroń w rozmowie z Jolantą Szczypińską, reporterką TV Słupsk, która miała inne zdanie niż były poseł Ruchu Palikota w sprawie budowy drogi ekspresowej S6, powiedział:

Nie wiem czyja ręka panią karmi, być może ręka pani Szczypińskiej czy Jarosława Kaczyńskiego. Mnie nie karmi i liczę na to, że będzie pani obiektywną dziennikarką w tej sprawie.

Chwilę później dodał jeszcze, że:

Cierpliwie czekałem i pokornie, tak jak pani redaktor lubi na kolanach, oczekiwałem że coś zostanie zrobione.

Koniecznie przeczytaj: Jak w praktyce wyglądają rządy Roberta Biedronia w Słupsku? Miał być dynamiczny rozwój miasta, nie wyszło...

Czytaj też: Ksiądz Oko miażdży Biedronia w „Skandalistach”. Zezwierzęcenie i udawana monogamia [WIDEO]

Warto zauważyć, że moralność lewicy wydaje się być dość wybiórcza. Walka z mową nienawiści ma sens tylko wówczas, gdy wiąże się z obroną własnego środowiska. W innych wypadkach każdy chwyt jest dozwolony, by zniszczyć lub poniżyć przeciwnika.

Warto przeczytać: Siemoniak „zaorany” przez Mazurka. Dziennikarz w prosty sposób wykazał hipokryzję polityka Platformy [WIDEO]

Podziel się