Szukaj

Konrad Berkowicz ostro o Thun: „Nie możemy od niej wymagać tego, czego wymaga się od patriotów” [WIDEO]

08-01-2018 14:54
Konrad Berkowicz, partia Wolność Fot. Konrad Berkowicz / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wiceprezes partii Wolność był jednym z gości programu „Studio Polska” w TVP Info. Konrad Berkowicz w ostrych słowach podsumował ostatnie działania europosłanki Platformy Obywatelskiej Róży Thun, która w niemieckiej telewizji oczerniała Polskę.

Nie możemy wymagać czy oceniać pani Róży Thun jak ocenia się patriotów, bo pani Róża Thun nie jest patriotką tylko jest komunistką – powiedział Berkowicz.

Komuniści dzielą się na narodowych socjalistów czyli nazistów i międzynarodowych socjalistów czyli euronazistów – dodał.

Pani Róża Thun jest międzynarodową socjalistką. W związku z tym Polska, naród ją nie interesuje. Interesuje ją wprowadzenie socjalizmu ponad narodami. Przyjmijmy to do wiadomości i tyle. Oczywiście to jest skandaliczne – podsumował działacz partii Janusza Korwin-Mikkego.

Koniecznie przeczytaj: Konrad Berkowicz zachęca inwalidę do podjęcia pracy. Wywołuje w ten sposób jego święte oburzenie, jednak po chwili… [WIDEO]

Czytaj też: Europosłanka PO Róża Thun oskarżyła rząd o sprzyjanie Rosji. Wtedy przypomniano jej słowa Donalda Tuska… [WIDEO]

Polityk mówił też o hipokryzji ze strony Niemiec:

Natomiast chciałbym zwrócić uwagę jednocześnie, że to jest absurdalne, że taki film pojawia się w Niemczech, w kraju w którym rzeczywiście są łamane pewne zasady i wolności. Bo to w tym kraju odbiera się dzieci rodzicom pod byle pretekstem.

To w tym kraju stworzono strefy bezpieczeństwa dla kobiet. Co to oznacza? To jest uznanie, że poza strefą bezpieczeństwa dla kobiet jest strefa zagrożenia gwałtem.

W całych Niemczech oficjalnie uznano, że jest strefa zagrożenia gwałtem i ten kraj ma czelność wytykać Polsce jakieś łamania wolności obywatelskiej – ocenił Berkowicz.

Warto przeczytać: Dziennikarz zapytał Różę Thun, co z zasadą „Nie mówimy źle o Polsce poza granicami ojczyzny”. Odpowiedź europosłanki zwala z nóg [WIDEO]

Podziel się