Szukaj

Awantura w „Studio Polska”. Mężczyzna kopnął w plecy gościa programu. Natychmiastowa reakcja prowadzących [wideo]

15-10-2018 10:22
Awantura w Studio Polska Fot. ChrisReviews / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w czasie nagrywania programu TVP Info „Studio Polska”. W pewnym momencie w plecy został kopnięty Rafał Lipski z Inicjatywy Polskiej. Dziennikarze zareagowali bardzo stanowczo i kazali opuścić agresorowi studio.

W dotyczącym polityki i spraw społecznych programie „Studio Polska” często dochodzi do emocjonalnej i ostrej wymiany zdań. Niektórym puszczają nerwy, jednak tym razem przekroczono granicę. Mężczyzna za widowni, trzymający plakat Adama Słomki, kopnął siedzącego przed nim lewicowego działacza, Rafała Lipskiego z Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej.

Natychmiast zareagowali prowadzący program Magdalena Ogórek i Jacek Łęski, którzy zachowali się bardzo stanowczo i nakazali agresorowi opuszczenie studia. Mężczyzna opierał się i nie chciał ruszyć się z miejsca, domagając się głosu, ale w końcu poddał się i wyszedł razem z ochroną.

Koniecznie przeczytaj: Co zrobi każdemu Sikorski? Ten fragment taśm Onet przemilczał. TVP Info publikuje nagranie [wideo]

Czytaj też: Janusz Korwin-Mikke gościem TVP. Polityk musiał tłumaczyć się z wypowiedzi sprzed… półtora roku [wideo]

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Mężczyzna stanął w obronie skatowanej staruszki. Tak odpłacił się mu wymiar sprawiedliwości [wideo+18]

Podziel się