Szukaj

Awantura w Sejmie ws. aborcji. Miażdżąca wypowiedź posła Winnickiego spotkała się z histeryczną reakcją posłanek Nowoczesnej [WIDEO]

10-01-2018 22:34
Robert Winnicki Fot. Prawicowy Internet / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Na dzisiejszym posiedzeniu w Sejmie odbyła się debata dotycząca projektu „Ratujmy Kobiety 2017”, który zakłada liberalizację przepisów aborcyjnych. Forsowane przez środowiska lewicowe i feministyczne propozycje zostały ostro skrytykowane m.in. posła Roberta Winnickiego.

Projekt pozwala m.in. na przerywanie „na życzenie” każdej ciąży do końca 12. t.c. Przewiduje również wprowadzenie do szkół edukacji seksualnej, zapewnienie dostępu do darmowej antykoncepcji oraz przywrócenie tzw. antykoncepcji awaryjnej bez recepty.

Jest czymś niesłychanie i skrajnie obłudnym, że wasz projekt został nazwany Ratujmy Kobiety. Połowa abortowanych dzieci to właśnie kobiety, czy o nich też myślicie? (…) Wasz projekt jest zrodzony z nienawiści! Z nienawiści do życia poczętego! - mówił w Sejmie Robert Winnicki.

Koniecznie przeczytaj: Joanna Scheuring-Wielgus wbiła szpilę Grzegorzowi Schetynie. Posłanka Nowoczesnej dosadnie oceniła jego zdolności przywódcze [WIDEO]

Czytaj też: Zapomnijcie o „dyktaturze kobiet”. Scheuring-Wielgus przeszła samą siebie. Chciała uderzyć w Morawieckiego - nie wyszło... [WIDEO]

Jesteście sojusznikami deprawacji, którą postulujecie w tym projekcie. Postulujecie w tym projekcie wprowadzanie od najmłodszych lat seksualizacji dzieci. Promujecie w nim zboczenia tak jak na Zachodzie, gdzie w podręcznikach szkolnych są prezentowane dewiacje seksualne! Chcecie to wprowadzać w Polsce. To nie służy ochronie kobiet. To służy tylko temu, by właśnie młodzież, a nawet dzieci podejmowali ryzykowne zachowania seksualne! – ocenił polityk.

Wystąpienie prezesa Ruchu Narodowego spotkało się z histeryczną wręcz reakcją posłanek Nowoczesnej. Joanna Scheuring-Wielgus i Kamila Gasiuk-Pihowicz próbowały zakrzyczeć wystąpienie. Musiał reagował marszałek Sejmu prowadzący obrady.

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej o relacjach polsko-węgierskich: „Jedyne, co nas łączy z Węgrami, to wspólny interes w łamaniu demokracji"

Podziel się