Szukaj

Awantura w „Młodzież kontra”. Twórcy programu przeprosili „za niesmaczne zachowanie jednego z uczestników” [WIDEO]

05-02-2017 02:11
Kornel Morawiecki w Młodzież Kontra Fot. TVP Info / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W ostatnim odcinku „Młodzieży kontra”, którego gościem był Kornel Morawiecki, doszło do sytuacji z udziałem przedstawiciela stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” (młodzieżówki PO), za którą widzów przeprosili później autorzy programu.

Sebastian Sułkowski z Młodych Demokratów, zadając pytanie Kornelowi Morawieckiemu, wspomniał o posłach PiS-u, których nazwał „bandą pieprzonych hipokrytów”:

Panie pośle, temat Wałęsy przewija się już od dłuższego czasu. Aktywnie włączyła się w ten temat partia rządząca z tzw. „niezależnymi mediami” jej podległymi. Trzy nazwiska. Pan Andrzej Kryże, wiceminister sprawiedliwości podległy Zbigniewowi Ziobrze w latach 2005-2007 skazujący w PRL-u opozycjonistów na więzienie za organizowanie Święta Niepodległości, między innymi Bronisława Komorowskiego. Pan Marcin Wolski, obecnie szef TVP2, w czasach PRL-u opozycjonista, ale wcześniej w latach 60. człowiek, który pisał do periodyku, który był propagandowym. Nie ma czasu na pana Piotrowicza, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. Pytanie, czy nie mierzi Pana, że Pan w większości spraw głosuje tak samo jak ta banda pieprzonych hipokrytów?

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke i Dariusz Szczotkowski – ponowne starcie [WIDEO]

Czytaj też: Młodzież Wszechpolska „pałowała” na spotkaniu z Michnikiem. KOD był… zachwycony [WIDEO]

Prowadzący program zanim przekazał głos Kornelowi Morawieckiemu, poprosił o zachowanie kultury.

Część widowni wyraźnie okazywała swoje niezadowolenie.

Może kolega z Platformy powinien się badaniom poddać? - zasugerował jeden z uczestników programu.

Proszę moich kolegów posłów, którym należy się zaszczyt, nie nazywać bandą – odpowiedział Sułkowskiemu oburzony Kornel Morawiecki.

To czemu oni nazywają sędziów grupą kolesi? - nie dawał za wygraną działacz Młodych Demokratów.

Sędziowie sami się nazywają kastą… A zresztą wymiar sprawiedliwości to inny spór. Wymiar sprawiedliwości to często relikt komuny – odpowiedział poseł.

Autorzy programu postanowili przeprosić widzów za zaistniałą sytuację w komunikacie opublikowanym na Facebooku.

Przepraszamy wszystkich widzów programu „Młodzież Kontra” za niesmaczne zachowanie jednego z uczestników dzisiejszego programu. Tego typu słowa nie powinny padać w żadnej sytuacji. W „Młodzież Kontra” nigdy nie było i nie będzie cenzury, natomiast chamskiego zachowania nie możemy tolerowaćczytamy w komunikacie.

Warto przeczytać: Jazda BOR za PiS a za PO. Poseł Platformy kontra dziennikarz TVP. Jaki wniosek? [WIDEO]

Podziel się