Szukaj

Awantura na spotkaniu z Krystyną Pawłowicz w Wyszkowie [WIDEO]

16-03-2017 15:45
Krystyna Pawłowicz w Sejmie, wrzesień 2013 Fot. Lukas Plewnia / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Spotkanie ze znaną z ciętego języka posłanką PiS w Wyszkowie obfitowało w niecodzienne wydarzenia, które tylko podniosły temperaturę politycznego sporu, jaka panuje obecnie w kraju.

Powodem awantury był zapewne fakt, że w spotkaniu z posłanką PiS wzięli udział nie tylko zwolennicy tej partii, ale również antagoniści związani z totalną opozycją. W środę z udziałem posłanki PiS odbyło się spotkanie w bibliotece w Wyszkowie. Partyjna koleżanka Jarosława Kaczyńskiego opowiadała o zaniechaniach poprzedniej władzy, korupcji i zmarnowanych szansach na rozwój całego państwa.

Prawniczka przypomniała także sukcesy nowego rządu, takie jak program Rodzina 500 plus, który spowodował podniesienie poziomu życia najbiedniejszych Polaków. Wszystkie tego typu działania miały być kwestionowane przez lewicowy establishment, w tym również medialny. Kiedy posłanka PiS skończyła przemawiać i zaczęły się pytania, rozpoczęła się awantura. Niektórzy ludzie zebrani na sali przynieśli ze sobą kartki, na których nawiązywano do protestu zorganizowanego przez feministki 8 marca. Zwolennicy PiS nie chcieli na to pozwolić i zaczęli wyrywać materiały agitacyjne z rąk prowokatorów. Atmosfera zagęściła się na tyle, że konieczna była interwencja policji.

Koniecznie przeczytaj: KOD w swoim stylu powitał Andrzeja Dudę. „Lepiej dyndać miękkim zwisem, niż być Jarka długopisem” [WIDEO]

Czytaj też: Oni tak na poważnie? Nowy spot KOD-u przeciw wycince drzew [WIDEO]

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej zalicza wpadkę na marszu KOD-u. Myślała, że hymn UE to „Oda do młodości” [WIDEO]

Podziel się