Szukaj

Atak polityka KOD na Magdalenę Ogórek: „Żałuję, że wyjechała Pani za wcześnie z Berlina”

20-12-2016 21:35
Magdalena Ogórek, historyk, marzec 2015 Fot. Stiopa / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Magdalena Ogórek w ostatnich miesiącach bardzo pozytywnie wypowiada się o rządach Prawa i Sprawiedliwości. Nie podoba się to środowiskowi lewicowemu (którego kandydatką w wyborach prezydenckich była publicystka), ale jak się okazuje przede wszystkim działaczom KOD-u.

Jeden z polityków związanych z Komitetem Obrony Demokracji Andrzej Kossowski zamieścił na Twitterze wpis skierowany do Magdaleny Ogórek, w którym stwierdził, że żałuje, iż dziennikarka wyjechała „za wcześnie” z Berlina.

Koniecznie przeczytaj: Kucharz KOD-u prosto z mostu: „Umiem tylko gotować i lać w mordę” [WIDEO]

Czytaj też: KOD przypisał Ziemkiewiczowi fałszywy cytat

Oczywiście komentarz Kossowskiego, który sam nazywa się „KOD-erem”, nawiązuje do wczorajszego zamachu terrorystycznego w stolicy Niemiec, w czasie którego w tłum ludzi odwiedzających jarmark bożonarodzeniowy wjechała ciężarówka. Niedługo po tym zamachu Magdalena Ogórek napisała na Twitterze, że dzień wcześniej odwiedzała dokładnie to same świąteczne miasteczko, gdzie dokonano ataku.

Po wyjątkowo ohydnym komentarzu Kossowskiego współprowadząca „W tyle wizji” zachowała się z klasą i nie wdawała się w dyskusję. Zapewne uznała, że na takim poziomie, po prostu nie warto. Napisała, że wybacza i na pewno nie życzy tego samego Kossowskiemu.

Warto przeczytać: Zwolenniczka KOD zapytana o Stefana Michnika. Odpowiedź zwala z nóg [WIDEO]

Podziel się