Szukaj

Atak na Magdalenę Ogórek pod siedzibą TVP: „Oplute i porysowane auto, wyzwiska, rzucanie się pod koła” [wideo]

03-02-2019 13:05
Atak na Magdalenę Ogórek pod siedzibą TVP Fot. PolskaNormalna / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wczoraj późnym wieczorem po zakończeniu programu „Minęła 20” pod siedzibą TVP doszło do ataku na opuszczającą studio dziennikarkę Magdalenę Ogórek.

Film ze zdarzenia zamieszczono na profilu „PolskaNormalna”. Napaść na dziennikarkę nazwano „pożegnaniem po seansie kłamstw i nienawiści w Minęła 20”. W tweecie zacytowano wyzwiska takie jak „sprzedajna kłamczucha”.

Tam nas powinno być kilkaset tysięcy. To jest centrum kłamstwa i propagandy pisowskiej dyktatury ciemniaków

- napisał autor tweeta.

Na nagraniu widać, że grupa osób otoczyła Magdalenę Ogórek, która wsiadła do swojego samochodu i usiłowała odjechać. Przeciwnicy dziennikarki zablokowali ulicę, przykładali kartki do szyby auta i przyklejali naklejki. Wśród krzyków i wznoszonych wyzwisk słychać był m.in. „wstyd i hańba” czy „sp***rzaj kłamliwa babo obrzydliwa”. Po pewnym czasie zareagowała policja, która zaczęła usuwać osoby blokujące wyjazd.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Palikot w niezwykle wulgarny sposób skomentował atak na Magdalenę Ogórek. Teraz przeprasza [foto]

Czytaj też: Zdumiewające słowa. Tak Hanna Lis skomentowała atak na Magdalenę Ogórek. Internauci komentują

Nagranie poniżej:

Auto oplute, porysowane, obklejone całkowicie naklejkami, wyzwiska, rzucanie się pod koła. Szarpanina i przemoc. Tak wyglądał mój wyjazd z TVP. A oni się cieszą i wklejają film (poniżej)

- skomentowała atak na Twitterze Magdalena Ogórek.

Warto przeczytać: Jaok zaatakowany pod siedzibą TVP. „Dostałem w rękę, zostałem kopnięty w piszczel” [wideo]

Podziel się