Szukaj

Atak na komisariat policji w Szubinie. Budynek został obrzucony koktajlami Mołotowa [wideo]

14-02-2019 11:06
Atak na komisariat policji w Szubinie Fot. Maciej Rejment / You Tube / screen YouTube
Podziel się

45-letni mężczyzna usiłował podpalić komisariat policji w miejscowości Szubin w województwie kujawsko-pomorskim. Obrzucił budynek koktajlami Mołotowa. Na szczęście pożar udało się szybko ugasić.

O sprawie pierwsze informowało radio RMF FM. Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 9.00. Mężczyzna, który podjechał pod budynek komisariatu policji zaczął rzucać koktajlami Mołotowa. Sprawca w ten sposób wybił szybę do pomieszczenia, w którym pracuje dyżurny policji. Nadpalona została ściana elewacji. Na szczęście pożar udało się szybko ugasić i nikomu nic się nie stało.

Sprawca zdarzenia został zatrzymany na miejscu przez policję. Ustalono, że to 45-letni mieszkaniec Szubina. Jak podaje RMF FM, prawdopodobnie to były żołnierz.

Koniecznie przeczytaj: Francja: Antysemicki atak na znanego żydowskiego filozofa. Grożono mu śmiercią [wideo]

Czytaj też: Zdumiewające słowa. Tak Hanna Lis skomentowała atak na Magdalenę Ogórek. Internauci komentują

Mężczyzna podczas zatrzymania zachowywał się agresywnie i irracjonalnie, a funkcjonariusze nie byli w stanie przeprowadzić testu na obecność alkoholu. Ostatecznie został skierowany do szpitala na badania psychiatryczne. Ze względu na jego stan lekarze nie wyrazili zgody na przesłuchanie 45-latka.

Motywy sprawcy nie są na razie znane. Nie był karany i dotychczas nie podejmowano wobec niego interwencji.

Poniżej nagranie z miejsce ataku.

Film ze zdarzenia TUTAJ.

Warto przeczytać: Janusz Palikot w niezwykle wulgarny sposób skomentował atak na Magdalenę Ogórek. Teraz przeprasza [foto]

Podziel się