Szukaj

Atak maczetą w Brodnicy w woj. kujawsko-pomorskim. Afgańczyk rzucił się na swojego rodaka [FOTO]

01-10-2017 22:27
Atak maczetą w Brodnicy Fot. tvbrodnica.pl / Facebook
Podziel się

Jak informuje tvbrodnica.pl, dzisiaj w Brodnicy przy ul. Hallera miała miejsce bójka między dwoma Afgańczykami. Jeden z nich zaatakował przeciwnika maczetą. Sprawca, który okazał się nielegalnie przebywającym w Polsce imigrantem, poszukiwany jest przez policję.

W kebabie przy ulicy Hallera w Brodnicy doszło dziś do bójki pomiędzy dwoma Afgańczykami, podczas której jeden drugiego ranił maczetą – czytamy na facebookowym profilu portalu tvbrodnica.pl.

Portal przekazuje, że według ich ustaleń poszkodowany Afgańczyk, który został przewieziony do szpitala, ma polskie obywatelstwo. Drugi z obcokrajowców, który zaatakował swojego rodaka maczetą, przebywa w Polsce nielegalnie. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia i obecnie poszukiwany jest przez policję.

Koniecznie przeczytaj: 48 imigrantów z Iraku zniknęło z niemieckiego ośrodka dla uchodźców tuż przy granicy z Polską

Czytaj też: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Z zamieszczonych zdjęć widać, że do bójki doszło w barze z kebabem. Lokal gastronomiczny „Zaman Kebab” mieści się przy ul. Hallera 25, w okolicy Rynku niespełna 30-tysiącznej Brodnicy.

Warto przeczytać: Gerard Depardieu twierdzi, że imigranci są... „jedyną szansą” dla Europy

Podziel się