Szukaj

Antoni Macierewicz kontra dziennikarz TVN. Szef MON i tym razem nie odpuścił reporterowi stacji [WIDEO]

22-09-2017 00:38
Antoni Macierewicz Fot. PikuśPOL / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Polski minister obrony narodowej po spotkaniu ze swoim amerykańskim odpowiednikiem w Waszyngtonie udzielił wywiadu polskim mediom. Przy okazji Antoni Macierewicz pozwolił sobie na uszczypliwą ripostę dotyczącą stacji TVN.

Już dzisiaj podjęliśmy decyzję o zrealizowaniu konkretnych działań dotyczących sił amerykańskich w Polsce. Została powołana specjalna grupa robocza, która będzie to realizowała. Chcemy jak najszybciej zsynchronizować działania naszych armii i plany operacyjne – mówił w czwartek minister obrony Antoni Macierewicz, który spotkał się w Waszyngtonie z amerykańskim szefem MON Jamesem Mattisem.

Jednym z reporterów, który zadawał podczas briefingu pytania był przedstawiciel stacji TVN. Antoni Macierewicz odpowiadając na pytanie reportera tej telewizji z ironią stwierdził, że zawsze pozostaje do dyspozycji, szczególnie stacji TVN, która „przejawia znaną tendencję do prawdy”.

Koniecznie przeczytaj: Tradycja podtrzymana. Antonii Macierewicz podczas konferencji znowu zażartował z TVN-u [WIDEO]

Czytaj też: Ryszard Czarnecki celną ripostą uciszył dziennikarza, który złośliwie skomentował jego słowa. Wystarczyło jedno słowo [WIDEO]

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy polityk PiS kpi z telewizji, która delikatnie mówiąc nie przepada za szefem MON – jak widać, raczej ze wzajemnością.

Podobne odpowiedzi Macierewicza na pytania reporterów TVN można obejrzeć tutaj:

Antoni Macierewicz ironicznie do dziennikarza TVN: „Liczymy się bardzo z pana wiedzą” [WIDEO]

Antoni Macierewicz do dziennikarza TVN: „Państwo przedstawicie to za mnie, nie mam wątpliwości” [WIDEO]

Warto przeczytać: Mocna riposta Beaty Szydło o prezydencie Francji robi furorę w światowych mediach

Podziel się