Szukaj

Tomasz Lis próbował wbić szpilkę premierowi Morawieckiemu. Miażdżąca odpowiedź posła Andruszkiewicza [foto]

01-10-2018 19:29
Tomasz Lis Fot. Telewizja Republika / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Podczas spotkania finałowego mistrzostw świata w siatkówce premier Mateusz Morawiecki opublikował zdjęcie, na którym widać, jak wraz z dzieckiem kibicuje polskiej reprezentacji. Jak się okazało, wpis ten nie spodobał się m.in. Tomaszowi Lisowi, który pokusił się o uszczypliwy komentarz. Jego słowa spotkały się ze stanowczą odpowiedzią ze strony posła Adama Andruszkiewicza.

Premier Mateusz Morawiecki w trakcie finałowego spotkania Polska-Brazylia zapewnił o swoim wsparciu dla polskich siatkarzy:

W każdej sytuacji i w każdym sporcie zawsze kibicuję Polsce. Oglądamy finał MŚ w siatkówce, tak jak miliony Polaków w tej chwili. Drugie srebro czy trzecie złoto? Uda się nam, wierzę w to mocno!

Koniecznie przeczytaj: Premier Mateusz Morawiecki przyznał specjalną rentę Tomaszowi Komendzie. „Nic nie wynagrodzi cierpień, jakich doznał, ale sprawiedliwe państwo musi pomóc”

Czytaj też: Poseł Adam Andruszkiewicz ustanowił nagrodę dla mediów publikujących fake newsy. Internauci będą mogli wybierać „Lisa Roku” [wideo]

Tweet szefa polskiego rządu w swoim stylu skomentował Tomasz Lis.

Jako bankster to pan kibicował ale Irlandczykom i Hiszpanom. Ok, oni odpalali działkę.

Wpis redaktora naczelnego „Newseeka” dosadnie skomentował poseł Wolnych i Solidarnych, Adam Andruszkiewicz:

Pan Redaktor złośliwy, bo Niemców nie ma w finale i nie ma komu kibicować? Brawo PMM!

Warto przeczytać: Premier Mateusz Morawiecki o wydarzeniach z marca 1968 roku. „Marzec '68 powinien być dla walczących Polaków powodem do dumy” [wideo]

Podziel się