Szukaj

Czy jesteśmy rasistami? Vloger ukazuje prawdę o zachowaniach Polaków wobec czarnoskórych obcokrajowców [WIDEO]

14-11-2017 00:23
Oshay Vlogcast Channel Fot. Oshay Vlogcast Channel / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Oshay Duke Jackson to pochodzący z USA vloger, który postanowił nakręcić serię filmów o życiu czarnoskórych ludzi w naszym kraju. Jego serial ,,Czarny w Polsce” ukazuje prawdę o wzajemnych relacjach Polaków z ciemnoskórymi obcokrajowcami.

W opisie niniejszej serii możemy przeczytać:

Witam na kanale Oshay Vlog Cast. Jestem właścicielem konta „Oshay Duke Jackson”. Prowadzę  vloga i robię podcasty (stąd nazwa kanału „The Oshay Vlog Cast”) Jestem Afroamerykaninem studiującym w Polsce. Mówię o sprawach czarnoskórej społeczności w USA i całej diasporze. Dzielę się moimi doświadczeniami zdobywanymi podczas podróży przez Polskę i inne kraje europejskie (takich jak Ukraina). Mam nadzieję, że spędzisz tu swój czas.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie z Francji zbulwersowało internautów. Czarnoskóry imigrant wypchnął z okna białą dziewczynę. Nastolatka zwijała się z bólu [wideo]

Czytaj też: USA: Były rzecznik amerykańskiego Departamentu Stanu: „Są dowody, że Clintonowie angażują się w przestępczy proceder seksu z nieletnimi” [WIDEO]

W piątym odcinku serii Oshay Duke Jackson dokonuje interesującego porównania zachowań Polaków i czarnoskórych Amerykanów. Według opinii vlogera polskie społeczeństwo jest znacznie bardziej przyjaźnie nastawione do obcych niż sami Afroamerykanie. Jak twierdzi często bywają oni zazdrośni, zdenerwowani i nienawidzą tych, którzy pragną się rozwijać. Swoją wypowiedź podsumował stwierdzeniem, iż to właśnie z tego powodu w ciągu ostatnich dwóch lat częściej przebywał w Polsce niż w USA.

Poniżej 5 odcinek serii „Black In Poland”: 

Warto przeczytać: Krytycy z USA wybrali 50 najlepszych filmów w historii kina. Polska produkcja na drugim miejscu!

Podziel się