Szukaj

Agresywny atak imigranta na Polaka w Warszawie. Sprawa powraca [WIDEO]

26-06-2017 12:18
Agresywne zachowanie imigranta w Warszawie Fot. Tomasz Dygała / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Pan Tomasz zmieścił na YouTube nagranie, na którym widać agresywne zachowanie imigranta o bliskowschodnim wyglądzie. Zdarzenie miało miejsce 20 lipca 2016 r. na warszawskiej Białołęce. Teraz sprawa wraca - autor nagrania pisze, że otrzymał w związku z publikacją filmu pogróżki.

Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać... Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem – napisał Pan Tomasz pod zamieszczonym na YouTubie nagraniem.

Koniecznie przeczytaj: Francuzka skazana za przemycenie ukochanego-imigranta. Ale kary nie poniesie

Czytaj też: Jak naprawdę wyglądał atak na posła Kukiz’15 pod Sejmem? Pojawiły się nowe nagrania [WIDEO]

Na filmie słychać, jak imigrant mówi do Polaka, że nie podoba mu się jego wygląd i każe mu „spier***ać”, nazywając go „je***ym rasistą”.

Pan Tomasz w komentarzu do filmu napisał wczoraj:

Sprawa wraca. Właśnie dostałem pogróżki od prawdopodobnie bohatera tego filmu. Nawtykał mi przez telefon, cos w rodzaju: "ty ch.. je...ny, masz skasować ten film, wiemy gdzie mieszkasz i cie za....my jak go nie skasujesz, masz na to 10 sekund.

Warto przeczytać: Szwedka zaprosiła do domu imigranta, a on zgwałcił jej koleżankę i brutalnie pobił kolegę

Podziel się