Szukaj

Agresywne zachowanie feministki na manifie po pytaniu od dziennikarza [WIDEO]

06-03-2017 16:30
Agresywna feministka na manifie w Krakowie Fot. Agata / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Sobotnie manifestacje feministek choć odbyły się w kilkunastu polskich miastach, to cieszyły się znikomą frekwencją. Były za to okazją do zaprezentowania kolejnych absurdalnych haseł takich jak „Kobiety wszystkich płci łączcie się” czy „Urodzę wam lewaka”. Feministki pokazały też „klasę”, agresywnie reagując na zadawane przez dziennikarzy pytania.

W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet feministki uznały, że czas zrobić próbę generalną przed 8 marca, kiedy ma odbyć się „strajk kobiet”.

Tego dnia należy ubrać się na czarno i najlepiej nie przyjść do pracy, można też wziąć udział w różnych wydarzeniach, pikietach i warsztatach. (..) Trzeba wziąć pokrywki, chochle, patelnie. „To będzie demonstracja naszej siły i okazja, żeby wyrzucić z siebie całą złość, jaka jest w nas” – apelują organizatorki z Porozumienia Kobiet 8. Marca.

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarka natemat.pl chciała zapytać feministki o powód protestu. Nie mogła doprosić się odpowiedzi [WIDEO]

Czytaj też: Wkręcone przez dziennikarza feministki podpisują petycję przeciw tabletce… samogwałtu [WIDEO]

4 marca mieliśmy przedsmak tego, co będzie można zobaczyć na ulicach już w środę. Choć frekwencja na„manifach” była niska, feministki nadrabiały absurdalnymi banerami i agresywnym zachowaniem.

Na nagraniu poniżej „argumenty” „pokojowo” nastawionej feministki na proteście w Krakowie:

Poniżej przykłady haseł prezentowanych przez feministki:

Warto przeczytać: Dziennikarz Pyta.pl zaatakowany w czasie protestu feministek [WIDEO]

Podziel się