Szukaj

Apel żony Pawła Adamowicza do internautów; „Proszę być czujnym i nie dać się oszukać” [foto]

18-03-2019 16:44
Magdalena Adamowicz Fot. PIUM ‏ / Twitter.com / Twitter
Podziel się

Żona tragicznego zmarłego prezydenta Gdańska, Magdalena Adamowicz opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym przestrzegła internautów przed angażowaniem się w zbiórkę pieniędzy na budowę „Stadniny Adamowicza” dla chorych dzieci. Jak wyjaśniła, organizatorzy tej inicjatywy są oszustami.

W opisie zbiórki możemy przeczytać, że organizatorzy chcą zebrać 10 mln zł na rozpoczęcie budowy ośrodka terapeutycznego dla chorych dzieci wymagających specjalistycznej opieki.

Do tej inicjatywy odniosła się Magdalena Adamowicz, która w mediach społecznościowych wyjaśniła, by nie angażować się w tą zbiórkę, ponieważ jej organizatorzy są oszustami. Jak wyjaśniła, że ta fundacja i jej działania nie były wspierane przez nią samą i jej męża. Przy okazji zapowiedziała również, że sprawa ta zostanie zgłoszona do odpowiednich organów.                           

Koniecznie przeczytaj: Magdalena Adamowicz wystartuje w wyborach do PE? Propozycje dostał też brat Pawła Adamowicza [foto]

Czytaj też: Biegli psychiatrzy zbadali Stefana W. Nie byli w stanie orzec, czy podczas zamachu był poczytalny

Warto przeczytać: Internauci oburzeni. Bal Dziennikarzy odbył się w dniu żałoby narodowej i pogrzebu Jana Olszewskiego [wideo+ foto]

Podziel się