Szukaj

To zdjęcie podbiło internet. Całkowita blokada parkingu w Wejherowie

30-01-2019 14:20
Parking w Wejherowie Fot. Straż Miejska Wejherowo / sm.wejherowo.pl / screen
Podziel się

Na jednym z parkingów w Wejherowie kierowcy zaparkowali samochody w trzech rzędach, co spowodowało całkowitą blokadę części pojazdów. Ze wstępnych ustaleń tamtejszej straży miejskiej wynika, że jaki pierwszy nieodpowiednio zachował się kierowca, który spieszył się na rozprawę, a ślad za nim poszli inni kierujący. Winni tej sytuacji zostali ukarani mandatami.

Do blokady doszło na parkingu znajdującym przy sądzie rejonowym, mającym swoją siedzibę przy ulicy Reformatów w Wejherowie.

Komendant tamtejszej straży miejskiej w rozmowie z portalem TVP Info, przyznał, że w tej sytuacji błąd jednego kierowcy powielili kolejni:

Najpierw stanął tak jeden z kierowców. Potem reszta bez refleksji zaczęła parkować w ten sam sposób. Głupota wzięła górę nad rozsądkiem. Większość przyznała jednak, że zabrakło rozsądku i posypała głowy popiołem.

Koniecznie przeczytaj: Chwile grozy w stolicy. W jednym z warszawskich mieszkań z prania w „wypełzło dziwne stworzenie”. Było jadowite

Czytaj też: Hiszpania: Imigranci próbowali nielegalnie przekroczyć granicę. Ukryli się w materacach [wideo]

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do blokady doprowadzili kierowcy, którzy zaparkowali od strony południowej, czyli od strony płotu, który widać na zdjęciu. Strażnicy miejscy zostali poinformowani o blokadzie przez osobę, która nie mogła wyjechać z parkingu. Gdy przybyli na miejsce, ukarali winnych mandatami karnymi.

Warto przeczytać: Bełchatów: Mężczyzna spadł z 8-metrowej choinki. Próbował zerwać z niej gwiazdę [wideo]

Podziel się