Szukaj

Horror na Mazowszu. 35-letni Ukrainiec zaatakował siekierą trzy osoby. Dwie trafiły do szpitala

03-10-2018 13:52
Siekiera, aresztowanie
Podziel się

W miejscowości Sobienie Jeziory, koło Otwocka ma Mazowszu 35-letni obywatel Ukrainy zaatakował siekierą trzy osoby. Sprawca został zatrzymany i przebywa w areszcie.

Do napaści doszło w poniedziałek 1 października w godzinach popołudniowych przy ul. Duży Rynek.

Dostaliśmy zgłoszenie z numeru alarmowego 112, że nieznany mężczyzna, prawdopodobnie trzymający w ręku siekierę bądź inny niebezpieczny przedmiot, zaatakował przebywających na skwerku mężczyzn

- powiedział rzecznik policji w Otwocku, Daniel Niezdropa.

Napastnik próbował uciec z miejsca zdarzenia, szybko jednak zatrzymała go policja, która zauważyła oddalającego się mężczyznę.

Koniecznie przeczytaj: Policja zatrzymała 50-letniego mężczyznę, który rzucał siekierą na… dworcu w Gliwicach [FOTO]

Czytaj też: Krwawy atak nożownika w Irlandii. 18-letni imigrant z Egiptu zamordował 24-letniego mężczyznę i ranił dwie osoby [WIDEO]

Został zatrzymany, obezwładniony przez policję. Na miejsce wezwano karetki pogotowia

- relacjonował Niezdropa.

35-letni Ukrainiec, który okazał się sprawcą napaści, zaatakował trzech mężczyzn w wieku od 43 do 60 lat. Dwie osoby trafiły do szpitala, trzecia ofiara została opatrzona na miejscu przez ratowników medycznych. Jak podaje tvp.info, poszkodowani zostali już na własną prośbę wypuszczeni ze szpitala.

Sprawca napaści czeka w areszcie na postawienie zarzutów. Do badania pobrano jego krewo. Policja sprawdza, czy w czasie zdarzenia nie był pod wpływem środków odurzających.

Warto przeczytać: Poszedł do więzienia za „atak” kanapkami z bekonem na meczet. Teraz znaleziono go martwego w celi!

Podziel się