Szukaj

Koszmarny wypadek w woj. zachodniopomorskim. 21-latka spłonęła w aucie [foto]

25-05-2019 15:37
wypadek, zachodniopomorskie, kobieta spłonęła w aucie osp.pl / screen
Podziel się

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek 23 maja ok. godz. 5.30 na drodze wojewódzkiej nr 169 między Białogardem a Tychowem w woj. zachodniopomorskim. W doszczętnie spalonym wraku osobówki znaleziono zwłoki młodej kobiety.

Jak podaje portal info112.pl, według wstępnych ustaleń kierująca Volkswagenem Polo prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego na łuku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. Przybyli na miejsce strażacy po ugaszeniu pożaru odkryli we wraku pojazdu ciało młodej kobiety. Nie wiadomo, czy 21-latka zgięła w wyniku uderzenia, czy dopiero w czasie pożaru.

Koniecznie przeczytaj: Tragedia w woj. lubuskim. Kobieta spędziła noc zakleszczona w aucie przy zwłokach męża. Zmarła w szpitalu [foto]

Czytaj też: Makabryczny wypadek koło Warszawy. Kobieta zginęła zmiażdżona przez przewróconą betoniarkę [wideo]

Sprawę wyjaśnia prokuratura. Portal osp.pl informuje, że wątpliwości budzi akcja ratownicza. Według relacji strażaków, najpierw wezwano na miejsce wypadku OSP w Bobolicach - jednostkę, oddaloną o ok. 30 kilometrów, a dopiero po kilku minutach Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Szczecinie anulowało to wezwanie i wysłało do akcji jednostkę OSP Tychowo, oddaloną o 4 km od miejsca wypadku.

Więcej zdjęć w linku poniżej:

Warto przeczytać: Przemyśl: Polak dokonał obywatelskiego zatrzymania Ukraińca, który miał na aucie banderowski emblemat

Podziel się