Szukaj

Naukowiec wyjaśnia, dlaczego w islamie częste jest upośledzenie umysłowe i niski poziom inteligencji [WIDEO]

22-07-2017 17:26
Bill Warner, Center for the Study of Political Islam Fot. Gotquran / youtube / screen YouTube
Podziel się

Bill Warner, amerykański badacz islamu, oskarża islam o przestępstwo wobec przyszłych pokoleń. Jego zdaniem kazirodztwo, które pochwala Koran, doprowadzi do zdegenerowania ludzkości.

Dr Bill Warner po porzuceniu kariery akademickiej jako fizyk kwantowy i matematyk, zajął się badaniem islamu, na co poświęcił ponad 30 lat. Zajmuje się m.in. tzw. politycznym islamem, na którego temat wydał liczne książki. Przed kilku laty założył Center for the Study of Political Islam.

Naukowiec ostrzega, że triumf islamu doprowadzi do zdegenerowania całej ludzkości. Powodem jest pochwalane przez Koran kazirodztwo.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Czytaj też: Według francuskiego uczonego, lewica próbuje wykorzystać islam jako narzędzie

W świecie arabskim 40-50 procent małżeństw to związki kazirodcze – przekonuje Warner, przytaczając dane z krajów muzułmańskich, ale też dotyczące muzułmańskich imigrantów w Wielkiej Brytanii.

Przypomina, że już Mahomet poślubił swoją kuzynkę pierwszego stopnia.

Tymczasem negatywne skutki kazirodztwa zostały naukowo dowiedzione. To defekty genetyczne, wzmożone występowanie chorób, upośledzenie umysłowe oraz niższy iloraz inteligencji.

2/3 wszystkich muzułmanów w Danii to analfabeci, pomimo ogromnych środków na edukację. W porównaniu do przeciętnego Duńczyka, trzy razy więcej muzułmanów nie zdaje wojskowego testu na inteligencję­ – mówi Bill Warner.

Podkreśla, że połowa muzułmanów to dzieci z małżeństw kazirodczych. Stąd m.in. wyższy wskaźnik niepoczytalności, często występująca schizofrenia.

O tym się nie mówi. Nikt nie edukuje pod tym kątem muzułmańskich imigrantów, bo to „islamofobiczne”. A to poważny problem. Jeżeli islam, zgodnie ze swoim założeniem, zawładnie światem, nastąpi degeneracja ludzkości – ostrzega Warner.

Warto przeczytać: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Podziel się