Szukaj

Ziemkiewicz: „Wymyślił to albo skończony debil, albo ostatni cyniczny s***wesyn, który chce doprowadzić do nieszczęścia by na nim grać”

22-10-2016 15:32
Rafał Ziemkiewicz w Sejmie, maj 2016 Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Rafał A. Ziemkiewicz postanowił odnieść się do nowego pomysłu feministek, które niedawno zapowiedziały, że będą blokować warszawskie metro w ramach proaborcyjnego protestu. Publicysta w dość dosadnych słowach napisał, co o tym wszystkim myśli, zaznaczając jednocześnie, że jeżeli dojdzie do realizacji takiej „manifestacji”, to może się to skończyć tragedią.

O dość absurdalnym pomyśle blokowania warszawskiego metra pisaliśmy niedawno tutaj: Tego mieszkańcy stolicy raczej feministkom nie darują. Organizatorki zapowiadanego na poniedziałek protestu postanowiły zablokować kilka wejść do metra przy największym przejściu w stolicy, przy Rotundzie. Co więcej, w godzinach szczytu, między 15.00 a 18.00 i przy użyciu syren.

Spora część internautów wyśmiała feministki, wiele osób zwróciło też uwagę, że blokowanie metra w ten sposób może stanowić duże zagrożenie. Głupotę organizatorów postanowił skrytykować m.in. Rafał Ziemkiewicz, który na profilu na Twitterze napisał:

Koniecznie przeczytaj: Ziemkiewicz o Hołdysie: „Takiego c**ja nie chce się komentować”

Czytaj też: Ziemkiewicz mówi, dlaczego TVP zwolniła Krzysztofa Skibę [WIDEO]

Demonstracja w przejściu podziemnym czy podziemnej stacji metra to proszenie się o nieszczęście. Byle przepychanka lub gwałtowny ruch wywołany np. nagłym hałasem może skończyć się tragedią, stratowaniem ludzi na śmierć lub skręceniem karku na schodach.

Wymyślił to albo skończony debil, albo ostatni cyniczny s***wesyn, który chce doprowadzić do nieszczęścia by na nim grać.

Powyższy komentarz publicysta opatrzył apelem na Facebooku: Proszę, POWSTRZYMAJCIE te wariatki póki czas! Sprawa naprawdę może mieć straszne skutki!

Warto przeczytać: KOD przypisał Ziemkiewiczowi fałszywy cytat

Podziel się