Szukaj

Stanowcza odpowiedź Krzysztofa Ziemca na atak Kamila Durczoka. „Nie pouczaj innych. Problemów masz znacznie więcej” [foto]

28-08-2018 20:35
Krzysztof Ziemiec - dziennikarz TVP Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Jakiś czas temu portal Wirtualne Media poinformował, iż od 8 września na antenę stacji RMF FM powróci autorski program Krzysztofa Ziemca. Jak się okazało, te doniesienia medialne bardzo oburzyły byłego dziennikarza tej stacji Kamila Durczoka. W swoim tweecie zaatakował zarówno pracowników radia, jak i samego prezentera „Wiadomości”. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

Były dziennikarz telewizji TVP i TVN, a także RMF FM, obecnie twórca portalu Silesion.com, w swoim tweecie z wyrzutem napisał:

Dawni koledzy z RMF - pospadaliście na łby z tego Kopca Kościuszki? Tego was uczył Tyczyński? W imię czego tolerujecie na antenie gościa, który zeszmacił nie tylko swoje nazwisko - to jego problem - ale zawód, który kiedyś uprawiał?

Koniecznie przeczytaj: Kamil Grosicki zareagował na zaproszenie na mecz reprezentacji. Jego żart nie przypadł internautom do gustu [foto]

Czytaj też: TOK FM informuje o rasistowskim ataku w Warszawie. Internauci mają poważne wątpliwości [foto]

Na reakcję Krzysztofa Ziemca nie trzeba było długo czekać. Dziennikarz TVP zaapelował do Kamila Durczoka, aby ten bardziej skupił się na własnych znacznie poważniejszych problemach:

KAMILU, NIE DENERWUJ SIĘ! ZAJMIJ SIĘ LEPIEJ SWOIMI SPRAWAMI. PROBLEMÓW MASZ DUŻO WIĘCEJ! DLATEGO NIE POUCZAJ INNYCH. A SZMATY... ZOSTAW  W SPOKOJU

Prezenter „Wiadomości” odniósł się do niedawnych doniesień medialnych dotyczących decyzji Sądu Okręgowego roztrzygającego spór pomiędzy Kamilem Durczokiem i tygodnikiem „Wprost”. Wynika z nich, iż w pisemnym uzasadnieniu niekorzystnego dla dziennikarza wyroku zawarto stwierdzenie, iż jego zachowanie wobec podwładnych miało znamiona molestowania.

Warto przeczytać: Ewa Kopacz dostała jedno, bardzo proste pytanie o Donalda Tuska. Jej reakcja zdumiewa [wideo]

Podziel się