Szukaj

Przezabawna wpadka komentatora BBC. Program na żywo, a on zapomniał zamknąć drzwi… [WIDEO]

10-03-2017 17:29
Wpadka komentatora BBC Fot. mmlh888s channel / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wielu ekspertów wypowiadających się dla znanych stacji telewizyjnych robi wszystko, aby zachować pozory pełnego profesjonalizmu i tym samym zapewnić sobie poważanie w środowisku naukowym. Tym razem jednak profesor Robert E. Kelly, który wygłaszał swoją opinię na antenie BBC, zapomniał o podstawowych zasadach nadawania z własnego domu i nie zamknął drzwi.

Ekspert ds. azjatyckich, profesor Robert E. Kelly został poproszony o komentarz do aktualnej sytuacji politycznej w Korei Południowej i odsunięcia od władzy prezydent tego kraju Park Geun Hie, w związku z jej udziałem w skandalu korupcyjnym.

Wszystko szło gładko - do momentu, w którym do pokoju Kelly’ego nie wtargnęły jego dzieci, na co zwrócił uwagę dziennikarz BBC. Choć politolog udzielający komentarza próbował zachować powagę i mimo hałasu za jego plecami ani razu się nie odwrócił, to jednak sytuacja go przerosła. Zwłaszcza, że do akcji efektownym „wślizgiem” wkroczyła gosposia, która spowodowała jeszcze większe zamieszanie w pokoju.

Koniecznie przeczytaj: Wpadka prezenterki BBC w czasie relacji na żywo z zamachu w Londynie. Wykonała niezwykle niefortunny gest [WIDEO]

Czytaj też: Wpadka TVN-u na wizji. „Lecę, lecę. Lecę Wam wp***dolić” [WIDEO]

Wpadka komentatora stała się hitem w sieci, zwłaszcza, że zabawny fragment programu umieściła na swoim koncie w mediach społecznościowych sama stacja BBC. Wielu internautów uznało dzieci politologa za wyjątkowo urocze. Niektórzy zastanawiają się jednak, dlaczego Kelly nie przerwał i sam nie zajął się swym pociechami. Pojawiają się żartobliwe komentarze sugerujące, że być może profesor miał na sobie tylko koszulę i marynarkę, a nie założył dolnej części garnituru.

Warto przeczytać: Mężczyzna zaczął myć szybę w czasie programu na żywo w TVP. Prowadząca popłakała się ze śmiechu [WIDEO]

Podziel się