Szukaj

Wulgarny telefon w programie „W tyle wizji”. „Jest Pani utopiona w tym g*wnie, szambie pisowskim” [wideo]

31-01-2019 16:17
Wulgarny telefon w tyle wizji Fot. Claudia / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W jednym z ostatnich odcinków „W tyle wizji” na antenę dodzwoniła się p. Barbara z Waszyngtonu, która przy pomocy wulgarnych słów postanowiła skrytykować prowadzących program dziennikarzy. Gdy będąca w studiu Magdalena Ogórek próbowała obrócić całą sytuację w żart, jej rozmówczyni użyła jeszcze bardziej obraźliwych słów.

Pani Barbara z Waszyngtonu w języku „pełnym miłości” wyraziła swoje zdanie na temat prowadzących program dziennikarzy:

Podziwiam Pani powody od lewa do prawa (…) i ten śmiech zaj...sty (…) Nie, naprawdę Pani jest przemiła, przemądrzała. Już nie wspomnę o Panu Wolskim, bo to jest koszmar totalny. Propagandę w posunięciem sekundowym, jaką Wy uprawiacie, to jest po prostu porażka.

Po tych słowach Magdalena Ogórek, chcąc nieco obrócić całą sytuację w żart, zwróciła uwagę, że jednak nie są tacy źli, skoro krytykująca ich pani wybrała właśnie ten program. Wówczas usłyszała jeszcze bardziej obraźliwe słowa pod swoim adresem:  

Koniecznie przeczytaj: Janusz Palikot w niezwykle wulgarny sposób skomentował atak na Magdalenę Ogórek. Teraz przeprasza [foto]

Czytaj też: Atak na Magdalenę Ogórek pod siedzibą TVP: „Oplute i porysowane auto, wyzwiska, rzucanie się pod koła” [wideo]

Chyba Pani żartuje, tak sobie Pani zażartowała z ludzi kandydując na prezydenta Polski, a w tej chwili jest Pani utopiona w tym gó...e, szambie pisowskim.

Warto przeczytać: 30 sekund. Tylko tyle „Różal” potrzebował, aby rozprawić się z ideologią gender [wideo]

Podziel się