Szukaj

Reporter TVN zapytał chłopca o mecz Polska-Izrael. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał [wideo]

12-06-2019 13:57
Wpadka TVN Fot. Wojtek Mojz / Twitter.com / Twitter
Podziel się

Do zabawnej wpadki doszło podczas transmisji na żywo, którą telewizja TVN 24 przeprowadziła tuż po meczu Polska-Izrael. Gdy reporter stacji zapytał jednego z małych kibiców o ocenę tego spotkania, usłyszał odpowiedź, która go mocno zaskoczyła.

Mecz Polska-Izrael przyniósł kibicom wiele emocji. Zadbali o to nasi piłkarze, którzy pokonali swoich rywali aż 4-0. Do bramki trafiali kolejno: Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki oraz Damian Kądzior.

Po spotkaniu reporter TVN prosił kibiców o krótkie wypowiedzi na temat meczu. W pewnym momencie podszedł do chłopca i zapytał o to, jak podobała mu się rywalizacja Polski z Izraelem. Wówczas okazało się, że mały kibic polskiej reprezentacji nie zrozumiał pytania w języku polskim. Wtedy dziennikarz zadał mu to samo pytanie po angielsku. Chłopiec niewiele myśląc, odpowiedział: „Zajebiście”. Na jego wypowiedź szybko zareagował reporter, który powiedział: „Nie, nie. To jest złe”. 

Koniecznie przeczytaj: Euro 2020: Wiemy, z kim Polacy zagrają w eliminacjach. Jeden z przeciwników budzi największe emocje [foto]

Czytaj też: Zamy terminarz spotkań Polaków w eliminacjach do Euro 2020. Na początek najtrudniejszy mecz [foto]

Warto przeczytać: Polska w strefie euro? Morawiecki mówi kiedy

Podziel się