Szukaj

„Wielu propagandystów zabraniało mi już wstępu do telewizji”. Witold Gadowski ostro o zakazie występowania w TVP

27-11-2017 17:59
Witold Gadowski Fot. Witold Gadowski / facebook.com
Podziel się

Znany prawicowy publicysta i dziennikarz śledczy ostro skomentował zakaz zapraszania go do Telewizji Publicznej. „Teraz znów kolejny urzędas zabronił autorom zapraszania Gadowskiego do TVP. Aż żal spoglądać na to co porobiło się z Jackiem Kurskim” - napisał na Facebooku Witold Gadowski.

Do niedawna ten popularny publicysta był autorem programu „Łowcy smoków”. Podróżując po krajach Bliskiego Wschodu ukazywał prawdę o współczesnym terroryzmie i zorganizowanej przestępczości występujących na tych terenach. Ponadto dość często pojawiał się w programach publicystycznych jako komentator bieżących wydarzeń politycznych i społecznych. Od czerwca bieżącego roku otrzymał on jednak zakaz występowania w TVP. Jak twierdził, gospodarze programów otrzymali odgórny nakaz, by nie zapraszano go do studia. Wówczas prezes Jacek Kurski zdecydowanie zaprzeczał zarzutom dziennikarza:

Koniecznie przeczytaj: Niemiecka telewizja „radzi” krajom V4: „albo Polska, Czechy i Węgry przyjmą uchodźców, albo powinny opuścić UE” [WIDEO]

Czytaj też: TV Republika odwołała program z Korwin-Mikke. Prezes Wolność odpowiada w swoim stylu [FOTO]

Kilka dni temu Witold Gadowski znów poruszył ten temat. Tym razem w swoim wpisie na Facebooku napisał:

W TVN mam zakaz występów i zresztą brzydzę się, bo doskonale ich znam, w Polsat nie mają odwagi mnie zaprosić :)
Z TVP to jednak ciekawsza sprawa:

Teraz znów kolejny urzędas zabronił autorom zapraszania Gadowskiego do TVP. Aż żal spoglądać na to co porobiło się z Jackiem Kurskim. Drogi Jacku, twoje zakazy tylko mi służą. Ust mi nie zamkniesz, a sobie sam wystawiasz świadectwo. Właściwie to bardzo mi Ciebie żal. Ja dalej robię swoje, docieram do Widzów, Słuchaczy i Czytelników jako wolny człowiek, a Ty?

Całość wpisu poniżej:

 

Warto przeczytać: „Więcej szacunku mam do k*rwy” Wulgarny atak na dziennikarkę spotkał się z ostrą reakcją reakcją władz Telewizji Publicznej [WIDEO]

Podziel się